2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bide surekli belim kütlüyo, surekli oturup uzanmaktan herhalde
Aslında evin içinde ufak ufak hareket edersen kan dolaşımın da hızlanır doktorlar da önermiyo devamlı yatmayı özellikle hamileyken uzun süre oturmak tehlikeli. 18iydi dimi transfer günün canım senin de?

Kızlar 5.6. gün embriyolarini çok duyuyorum tutan yaa.. Benim 3. Gün embriyosu ve birtanecik.. Moralimi bozmak istemiyorum ama aklıma geldikçe tuhaf oluyorum Püüüffff
hiç bozma moralini bu iş kısmet. ben ilkinde 3.gün diğer 2sinde 5.gün transferi oldum. ama bu son olduğum transfer 3.gün den sonucum yüksek çıktı. sen dua et vakti zamanı gelince gelecek

Arkadaşlar transferimi oldum. Embriyo 2. Kaliteymiş. Artık hakkımızda hayırlısı olsun. Ektrofem verdi. Hemşire günde 2 tane yazdı ama eczane günde 1 tane demiş. Sizler kullandınız mı?

Arkadaşlar transferimi oldum. Embriyo 2. Kaliteymiş. Artık hakkımızda hayırlısı olsun. Ektrofem verdi. Hemşire günde 2 tane yazdı ama eczane günde 1 tane demiş. Sizler kullandınız mı?
Hayırlısı olsun canım ben sabah akşam ikişer tane kullanıyorum

Bende sabah günde 3 tane estrofem iciyordum. Bugün gittiğim doktor ise senim miden bulanmiyor mu bu estrofem çocuk olustuktan sonra çok faydalı değildir dedi 2ye düşürdü tabi bundan tüp bebek doktorunun haberi yok.
Kalp atışı ni duyunca kescez estrofem i dedi

Test gününüz ne zamandı

Merhaba canım hayırlısı olsun :) bi kaç saat dinlendikten sonra bi sıkıntı olmuyo ben uçağa bile binmiştim transfer günü ☺
Canimm bende bunu merak ediyordum ya benimde evim uzakta 9uncu gun kan verilecegim olumlu olur ya da olmaz 3 gun sonrada ucaga binecegim cok tedirginim simdiden doktor sorun olmaz dedi aktarmali gidecegim senin kac saat surdu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…