2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benimde arkadasim kibrista yaptirdi hemen hamile oldu , darisi basiniza insallah , neden tr de yaptirdiniz , kibrista nasil avantajlar bilgirseniz Sevinirim
Kıbrısın bizim için tek avantajı cinsiyet belirleme oldu yoksa devamlı git gel baya yorucu :) Ayrıca güvenilir dr ve klinik bulmak çok önemli istanbuldaki doktorumuzun yönlendirmesiyle gittik biz de

Kıbrısın bizim için tek avantajı cinsiyet belirleme oldu yoksa devamlı git gel baya yorucu :) Ayrıca güvenilir dr ve klinik bulmak çok önemli istanbuldaki doktorumuzun yönlendirmesiyle gittik biz de
Hangi tüp Bebek merkezi? Kac Embryo transfer ettirdiniz , bende artik heryerden umut bekliyorum. Gecirdigimiz sürec cok zor malesef, Ben hep eskiden dm az Üc Cocuk isterdim, simdi kuvvetimin kalmadigini hissediyorum , bitane olsun okadar sevincemki ve sükretcem

Sizi cok iyi anliyorum bende istanbula 6 aydan gelip gidiyoruz , cok zor oluyor , Allah emegimizin karsiligini verir ins :)

Gynolife Tüp bebek merkezi bizimki. İlk sefer tek ikinci sefer iki embriyo transfer edildi. Dualarım sizinle inşallah bi an evvel bebişinize kavuşursunuz

Acibadem Maslak Bülent Hoca :) memnun kaldinizmmi merkezden ?
Benim de ilk opum ve transferim acıbadem maslakta oldu halen dondurulmuş embriyolarımız orda Kontrollerimiz bakırköy acıbademde funda aybar yaptı hocamızdan çok memnunuz bu seferde hiç bırakmadı bütün kontrollerimizi o yaptı sadece opuve transfer için gittik ama kıbrıstaki hocamızdan da çok memnunuz iki doktorumuzu da tavsiye ederiz :)

bnde yarn doktora gidiyrm kızlar. transfer için. hangi ilaçları kullandnz
Transferden 5 gün önce sabah akşam monodoks ve günde 1 prednol hap, sadece 5 gün kullandım. Aynı zamamda crinone jel, oksapar iğne, prolutex iğne, estrofem, coraspin ve folik asit yazarken yoruldum

Transferden 5 gün önce sabah akşam monodoks ve günde 1 prednol hap, sadece 5 gün kullandım. Aynı zamamda crinone jel, oksapar iğne, prolutex iğne, estrofem, coraspin ve folik asit yazarken yoruldum
Ooo harika ama bende okurken yoruldum Bu kadar şeyi kullandık dimi yaa.. Estrofem coraspin,folbiol hala devam..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…