2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim hic gebeligim olmadi , betahcg de hic yükselmedi bilmiyorumki bunda cok tetikler yapildi ins tutar bukezinde
Ben 10. Gunumde kan testi yaptım 20 çıktı üzüldüm az diye ama doktorum hamilesin dedi iki sonra değerim düşük 9 çıktı kimyasal gebelikmiş umarım bu sefer yüksek çıkar değerlerimiz hepimizin

Ben 10. Gunumde kan testi yaptım 20 çıktı üzüldüm az diye ama doktorum hamilesin dedi iki sonra değerim düşük 9 çıktı kimyasal gebelikmiş umarım bu sefer yüksek çıkar değerlerimiz hepimizin

bazen yüksek olabiliyor ama yeteri kadar pozitif olmayabiliyor işte tez sonucu. Sebile Ölmez i izleyin feyiz verici bir hikayesi var.

kızlar ben çay içiyorum ama limon sıkıp içiyorum çok da içmiyorum kahveyi ise hep çok kremalı içtim yani 3ü bir arada gibi bir şey içtim... bir de bir yerde ananas iyi değil yemek diye duydum. bugün bir avuç kabak çekirdeği yedim ananas da yedim başka ananas yiyen var mı?

Bildiğim kadarıyla kafein içeren şeyler önerilmiyo çay kahve kola vb ananas hakkında hiç bi fikrim yok

Ben sonuncu öğrenene kadar yedim ananas ama dört beş lokma az yani yine de çok güzel çalıştırıyor bağırsakları benimkiler tembeldir zira

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…