2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar benim de dün transferim oldu, tek blast embriyo transferi. Beklemedeyim 😊 Yine tüp bebek tedavisi ile bir oğlum var. Ben onda bekleyememiştim 7. Gün testte çıkmıştı. Ama cikmasaydi test gününe kadar üzülürdüm tabi. İlk seferinde sağlıklı beslendim sadece ve pozitiftim.
Peki ilk 3 gun onemli diyorlar lavabo harici kalkmadin mi nasil gecirdin sureci

Bana sormamışsın ama ben de cevaplamak istedim 😃 ilkinde başka bir şehirden geliyordum bursaya sonra buraya taşınmak nasip oldu orası da ayrı şu an yakınım ama o zaman 200 km yol yaptık transferden yarım saat sonra yola çıktım. Normalde çalışıyorum rapor aldım bir hafta ama evde rutine devam ettim yemek yapmak markete gitmek duş almak hatta toz almak gibi ama ağır kaldırmadım tabi.

Evet ilk 3 gün lavabo yemek harici kalkmadim, ama bazen de vücudum uyusuyordu yatmaktan kalkıp evde geziyordum. Test sonucuna kadar da çıkmadım evden . Doktor da öyle söyledi. Kafamıza takmayalim birşey olur mu diye en iyisi dedi.

merhaba,tedaviniz hayırlı olsun öncelikle..
benim de doktorum şahin bey, başlamak için adet bekliyoruz..
ilk evladınız da şahin bey de mi tuttu ?
bir de özel değilse sorununuz nedir ?
Evet ilk tedavim de Şahin beyle oldu ve pozitifi gördük. Bizim sebepsiz infertilite bir sebep bulamıyorlar. İnşallah sizin de gönlünüze göre olur 💕

Bana sormamışsın ama ben de cevaplamak istedim 😃 ilkinde başka bir şehirden geliyordum bursaya sonra buraya taşınmak nasip oldu orası da ayrı şu an yakınım ama o zaman 200 km yol yaptık transferden yarım saat sonra yola çıktım. Normalde çalışıyorum rapor aldım bir hafta ama evde rutine devam ettim yemek yapmak markete gitmek duş almak hatta toz almak gibi ama ağır kaldırmadım tabi.
Olsun canim sorunun seni beni yok 😂 zaten okudugum kadariyla surekli yatmak iyi degilmis arada yuruyuste lazim

Evet ilk 3 gün lavabo yemek harici kalkmadim, ama bazen de vücudum uyusuyordu yatmaktan kalkıp evde geziyordum. Test sonucuna kadar da çıkmadım evden . Doktor da öyle söyledi. Kafamıza takmayalim birşey olur mu diye en iyisi dedi.
Benim ilk denemem acamilikte var aslinda hersey nasip ya olacagi varsa zaten oluyor

Benim ilk denemem acamilikte var aslinda hersey nasip ya olacagi varsa zaten oluyor
Evet aslında sen nasıl rahat edeceksen. Ben farklı şeyler yaptığımda tedirgin oluyorum. Yoksa ayakta geçirip tutanlar da var. Bütün iş beyinde. Pozitif olmak çok önemli.

Merhaba arkadaslar, benim de bugun transferin yedinci gunu.. dondurulmus besinci gun embriyosu.. ucuncu denememiz olacak...bu sefer digerlerinden farkli olarak ilk gun dinlendim sadece.. diger gunler fazla agir kaldirmamak ve zorlanmamak kaydiyla herseyi yaptim, yapiyorum.. bence hayatimizi dogal akisinda ama kontrollu bir sekilde devam etmek cok daha iyi, yoksa hastalik psikolojisine giriyor insan., herkes icin hayirlisini diliyorum umarim bu topikte herkesin guzel haberlerini aliriz🙏🙋🏻‍♀️

Pozitif olan arkadaşlar yerleşme kanaması oldu mu olmayıp pozitif alan var mı çok merak ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X