2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese merhaba ne güzel biribirinize yoldaş olmuşsunuz burada. Dört yıl önce ilk tüp bebek demememden bir evladım var. O zaman ki tedaviden dondurulmuştu embiryolarım şimdi onlarla tekrar deneyeceğiz inşallah. İlk seferde sorunsuz geçmişti süreç fakat bu kez bazı değerlerim iyi değil eğer istenen şekilde olursa her şey 24 ocakta transferim olacak. Dilerim hayırlısı ile hepiniz evlat sahibi olursunuz ben de tekrar yaşarım 🙏 Zorlu süreç Allah yardımcımız ben inanıyorum. kader gayrete aşıktır çok severim bu sözü. Transfer olanlar belirti aramayınız ve belirtilere takılmayınız benim tecrübeme göre kese kalp atışına kadar belirtiler başlamıyor.
Ne guzel masallah cocuguna 😊 insallaj kardeside gelir onun yanina hep aklimda benimde pozitif olursa bile kalp atisi duyulsa da acaba sonradan birsey olurmu diye hep aklimda bunu okuyunca biraz olsun icim rahatladi ♥️

Ne guzel masallah cocuguna 😊 insallaj kardeside gelir onun yanina hep aklimda benimde pozitif olursa bile kalp atisi duyulsa da acaba sonradan birsey olurmu diye hep aklimda bunu okuyunca biraz olsun icim rahatladi ♥
İnşallah çok güzel geçer tüm aşamalar. Bu işin bir sürü değişkeni var maalesef insanı yoran tüm aşamaları düşünmek ama düşünmek de çare değil hatta insanı daha da yıpratıyor.

Kızlar transferim oldu bugün... ne yiycez bilmiyorum sanki karnım gaz yapıyor gibi sebze ağırlıklı yemek istiyor insan kızlar ZERDEÇAL faydalı mı nolur acil cevap:olamaz::sus:

Merhaba arkadaslsr , bende ayin 15.01 Transfer oldum sadece 1 Embryo Genetik taramadan gecti, hic bi belirtim Yok Au Ana kadar, pozitif alanlar Yazsin lüften

Kızlar transferim oldu bugün... ne yiycez bilmiyorum sanki karnım gaz yapıyor gibi sebze ağırlıklı yemek istiyor insan kızlar ZERDEÇAL faydalı mı nolur acil cevap:olamaz::sus:
Naçizane tavsiyem dengeli beslenin. Her zaman yediklerinizin dışına çıkıp vücudu şaşırtmayın derim. Ne sadece sebze ne de sadece protein ağırlıklı beslenmek iyi değil. Ananas bulursanız günde küçük bir dilim yiyin kahvaltıdan sonra genelde. Hazımsızlığa birebir. Baharat bu dönemde tavsiye etmemişti benim doktorum. Kabız olmayın günlük işlere devam edin hareketsiz kalmayın.Yeterince su için. Hayırlı olsun transferiniz şu an teorik olarak hamilesiniz tadını çıkarın 😊💕✌🏻

Merhaba arkadaslsr , bende ayin 15.01 Transfer oldum sadece 1 Embryo Genetik taramadan gecti, hic bi belirtim Yok Au Ana kadar, pozitif alanlar Yazsin lüften
Ben ilk çocuğumda hiç belirti yaşamadım. Kalp atışı 7. Haftada duydum ve mide bulantım hassasiyetim başladı o hafta. Belirti olmak zorunda değil. Çoğu insanın belirti dediği şey aslında ilaçların etkileri.

Naçizane tavsiyem dengeli beslenin. Her zaman yediklerinizin dışına çıkıp vücudu şaşırtmayın derim. Ne sadece sebze ne de sadece protein ağırlıklı beslenmek iyi değil. Ananas bulursanız günde küçük bir dilim yiyin kahvaltıdan sonra genelde. Hazımsızlığa birebir. Baharat bu dönemde tavsiye etmemişti benim doktorum. Kabız olmayın günlük işlere devam edin hareketsiz kalmayın.Yeterince su için. Hayırlı olsun transferiniz şu an teorik olarak hamilesiniz tadını çıkarın 😊💕✌🏻

Ne güzel yazmışsınız bayıldımm çok teşekkürler... insan kendine şaşırıyor bildiği herşeyi unutup saçma şeyler düşünebiliyor...

Merhaba hayirli olsun insalllahballah kavustursun, kac Embryo Transfer yapildi

Ben ilk çocuğumda hiç belirti yaşamadım. Kalp atışı 7. Haftada duydum ve mide bulantım hassasiyetim başladı o hafta. Belirti olmak zorunda değil. Çoğu insanın belirti dediği şey aslında ilaçların etkileri.
Allahim insallah olur bukez , cok yoruldum Allah kimsenin emegini bosa cikarmasin , bu ücüncü denemem, beklemek cok zor :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X