2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
7.günden günaydın kızlar. 🥰
Günaydındındın💕😍
O zaman sevgiler meslekdaşima🙋😁😘
Günaydın kızlar🙋Bugün iş başı yapıyorum umarım zor gecmez.. Gün içerisinde bakamayacagim buraya🧐 O yüzden uslu durun yaramazlik yapmayın 🤣😘🥳🥰🤪 VEEEEE Güzel haberler verin 🤲💗
Ben de örtmenim 🙋🏼‍♀️
Test yaptım pozitif. Hastaneyi aradım. Daha çok erken ilaçlardan öyle çıkmış olabilir diyo sekreter. Dondurulmuş transfer yapıldı bana diyorum. Olsun o ilaçlarda yapar diyo. İlk kez duydum böyle bişey. Doğru olabilir mi? Kan içinde gününü bekle dedi.
Bence de hamilesin canım idrarda çıkmış kan değerin epey yükselmiştir sen moralini bozma 👍🏻💕
Kızlarr gunaydin benimde 12 bucukta transferim varr ve bende hic heyecan yok 😂
Hadi bakalım canım sen de kap gel bebeni 💕💕💕💃

Atıcamda telefondan atamadım canım. Ama gayet belirgin çıktı. Kahvaltıdan sonra laptoptan yükleyim canım. Zaten iyi bişey deseler olmazdı. Hemen en kötüsünü söylemek zorundalar sanki.
Emin olmak için mi dediler acaba 🤔 ama çok saçma ilaçlarda bir gram hcg yok 😀 yani bebeğin seninle canım rahat ol

Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber 👶🏻🤰🏻

@Pelosh01 14 Ocak
@Martenitsa 14 Ocak / 2. deneme / İzmir Tınaztepe / Erdal Aktan / 5. gün embriyosu
@Kelebek04 15 Ocak / 2 adet 4. gün embriyosu
@mahirinannesi88 15 Ocak
@Yagmur3582 17 Ocak / 2. deneme / İzmir İrenbe /A.Ö. Erdoğdu / 2 adet 3. gün embriyosu
@Little Butterflies 18 Ocak
@esrayılmz03 18 Ocak
T Translokasyon1521 18 Ocak / / 5. gün dondurulmuş / pgt
@Almiraa 18 Ocak
@windrose123 20 Ocak /İzmir İrenbe / 5. gün embriyosu / pgt
@nisandeniz 20 Ocak
@mivfjourney 20 Ocak
@MatMag 20 Ocak
@canimmkendimm 20 Ocak
[IMG alt="CeReN_with E"]https://www.kadinlarkulubu.com/forum/data/avatars/s/466/466776.jpg?1577102995[/IMG] CeReN_with E 21 Ocak
G Germinal 22Ocak
@dLr001 23 Ocak
Mavi_chimen Mavi_chimen 24 Ocak
@denizmar 24 Ocak
A Arayanbulur 24 Ocak /Samsun Medikal
B Birumutbekleyen B Birumutbekleyen 27 Ocak
@zeynep8734 29 Ocak / Brüksel tüp bebek / dondurulmuş 2. ilk başarılı
kelebekmkelebek kelebekmkelebek 21 Ocak 5.gun embriyo 3.deneme
@teolog8579 23 Ocak 5.gun embriyo 1.deneme
@duygukaktus 16.Ocak 3.gün embriyo(2 adet) 1.deneme
@Mirayseval 29 Ocak 5.gun embriyo
beni de yazar mısın ? bende haftaya pazartesi günü sonucumu söylerim :)
Pek umutlu değilim ama motive olur benim için
22 ocakta transfer oldum 6. gün embriyosu denildi ilk tüp bebek denemem

beni de yazar mısın ? bende haftaya pazartesi günü sonucumu söylerim :)
Pek umutlu değilim ama motive olur benim için
22 ocakta transfer oldum 6. gün embriyosu denildi ilk tüp bebek denemem
Aynıyız sanırım benim de dondurulmuş 6. Gün 22 Ocak transferim benim belirtim yol aksine adet belirtileri var. ilk günler göğüslerim ağrıyordu o da geçti

Aynıyız sanırım benim de dondurulmuş 6. Gün 22 Ocak transferim benim belirtim yol aksine adet belirtileri var. ilk günler göğüslerim ağrıyordu o da geçti
o neden oluyor biliyor musun ben transfer olmadan önce crinone jel kullanıyordum sabah mide bulantısı bile yapıyordu
ama transfer olduktan sonra hiç belirtim kalmadı nedense anlamış değilim
Evet cuma günü adet tarihim yaklaştıkça ağrım artıyor..
Sen nerde yaptırmıştın tüp bebişi ?

o neden oluyor biliyor musun ben transfer olmadan önce crinone jel kullanıyordum sabah mide bulantısı bile yapıyordu
Antep’te

Benim Perşembe adet günüm ve ben adet olacağımı hissediyorum.Benim ilk denemeden bir çocuğum var ikinci icin deniyoruz

Test yaptım pozitif. Hastaneyi aradım. Daha çok erken ilaçlardan öyle çıkmış olabilir diyo sekreter. Dondurulmuş transfer yapıldı bana diyorum. Olsun o ilaçlarda yapar diyo. İlk kez duydum böyle bişey. Doğru olabilir mi? Kan içinde gününü bekle dedi.
Catlatma ignesi kulandin mi

Gozun aydin canim. rabbim kucagimizda gostersin 🤲

stres yapma enerjini düşürme inşallah canm güzel haberler alırsın.
Emin olmak için mi dediler acaba 🤔 ama çok saçma ilaçlarda bir gram hcg yok 😀 yani bebeğin seninle canım rahat ol
Mavi_chimen Mavi_chimen
Doktorla konuştum kızlar. Anlattım 7.gün pozitif çıktı diye. Ne güzel dedi. İlaçlardan çıkar filan demedi. Ama kan için gününü bekle, boş yere stres olma dedi.. Rabbim sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip eder inşallah hepimize.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X