2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olumlu sonuçlar beni o kadar mutlu ediyorken sanki sıra bizede gelecek gibi Allah’ım üç gündeyim acaba nasıldır embriyo merak içinde uyuyamadım
Bir arkadaş vardı burda görmüştüm ismini hatırlamıyorum içimi açıp bakmak istiyorum demişti bundan daha güzel bir tabir yok 😊

Biliyorum tabi canım. Öğretmenim 😊 Atanabilmek için gelişim psikolojisi kitaplarını yaladım yuttum 😄 Uzun bir süre söylemeyi düşünmüyorum çünkü çocuklarda zaman kavramı oturmadığı için aylarca beklemek çok sıkıcı geliyor. Ayy pozitif olsun yeter ki söylemem 😄😄
O zaman sevgiler meslekdaşima🙋😁😘

Test yaptım pozitif. Hastaneyi aradım. Daha çok erken ilaçlardan öyle çıkmış olabilir diyo sekreter. Dondurulmuş transfer yapıldı bana diyorum. Olsun o ilaçlarda yapar diyo. İlk kez duydum böyle bişey. Doğru olabilir mi? Kan içinde gününü bekle dedi.
Hangi ilaçları kullanıyorsun canım

Test yaptım pozitif. Hastaneyi aradım. Daha çok erken ilaçlardan öyle çıkmış olabilir diyo sekreter. Dondurulmuş transfer yapıldı bana diyorum. Olsun o ilaçlarda yapar diyo. İlk kez duydum böyle bişey. Doğru olabilir mi? Kan içinde gününü bekle dedi.

Ay dur bi saniyeee benim de 7. Günüm heyecan yaptım off 😶

Bunların hiç birisinde hcg yok canım gönlün rahat olsun hamilesin
İnşallah dediğin gibidir arkadaşım. Ben geçen sefer taze transfer yaptırdım. 3 çatlatma iğnesi yapıldı bana ve 7.günde test negatifti. Aynı iğneleri kullanıyordum yine. Yarın iğne için sağlık ocağına gidicem. Orada kan veririm.

İnşallah dediğin gibidir arkadaşım. Ben geçen sefer taze transfer yaptırdım. 3 çatlatma iğnesi yapıldı bana ve 7.günde test negatifti. Aynı iğneleri kullanıyordum yine. Yarın iğne için sağlık ocağına gidicem. Orada kan veririm.
Öyledir öyledir rahat ol bunlar hcg olacak ilaçlar değiller silik mi çıktı tam olarak net mi çıktı at bakalım resmine beraber canım

Öyledir öyledir rahat ol bunlar hcg olacak ilaçlar değiller silik mi çıktı tam olarak net mi çıktı at bakalım resmine beraber canım
Atıcamda telefondan atamadım canım. Ama gayet belirgin çıktı. Kahvaltıdan sonra laptoptan yükleyim canım. Zaten iyi bişey deseler olmazdı. Hemen en kötüsünü söylemek zorundalar sanki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X