2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adetin 17. Gunu transfer oldum
Benim de 16 ya da 17. Gün olucak ayın 10nda son kontrole gidicem estrofem kullanıyorum işte cuma günü geldiğin de en geç bir hafta içinde yapmamız gerekiyor dediler sana bağlı bi hafta içinde ne zaman hazır istersen tam tarihi belli ederiz dedi bakalım

Benim de 16 ya da 17. Gün olucak ayın 10nda son kontrole gidicem estrofem kullanıyorum işte cuma günü geldiğin de en geç bir hafta içinde yapmamız gerekiyor dediler sana bağlı bi hafta içinde ne zaman hazır istersen tam tarihi belli ederiz dedi bakalım
hakkinda hayirlisi olsun canim umarim hersey yolunda gider

Kızlar ya nedendir bilmiyorum afedersiniz alt bolgemde nohut buyuklugunde bir sislik var 3 4 gundur vardi bugun biraz daha sismis sizde bu nedendir ya tam da adet olacagim sira 😞

Canım benim de dün transfer günüm dü hatırlıyorsan umarım bebişlerimiz bizimledir birşey sorucam transfer bittikten sonra sıvı geldimi senden ya ben den neden geldiki idrara çok sıkışıktım acava hafif onu mu kaçırdım yoksa rahimi yıkıyorlar ya acaba o mu geri geldi ki diyorum çok kafamı kurcalıyor 😥

Oncelikli ortada kusur olacak bir durum yok zamaninda bizde senin gibi merak edip sorduk yardimlastik hic cekinme sor cevaplariz ♥ Dondurulmusun sansi daha yuksek diyorlar ama rabbim nasip edecekse ediyor isin aslı bu en basta kimi taze transferle kaliyor kimi dondurulmusla kimi de ikisi de olmuyor yumurta cok toplaninca da rahim dinlendirme yapiliyor vucudun su toplama riski oldugu icin zaten baskilayici igne veriyor doktorun yumurta toplamadan sonra ohss yakalanmamak icin dondurulmasi ise saglikli kaliteli embriyon varken tabikide dondur tekrar ignelerle ugrasmazsin sadece transfer hazirligi yaparsin ilki olumsuz olursa bile
Çok teşekkür ederim canım 😍 anladım demekki dondurmakta lazımmış adet olmayı ilk defa sabırsızlıkla bekliyorum kaç zamandan sonra 🙂 Allah Ol der de Olur inşallah en hayırlı ve en güzel vakitte 🤲🤲🤗

Canım benim de dün transfer günüm dü hatırlıyorsan umarım bebişlerimiz bizimledir birşey sorucam transfer bittikten sonra sıvı geldimi senden ya ben den neden geldiki idrara çok sıkışıktım acava hafif onu mu kaçırdım yoksa rahimi yıkıyorlar ya acaba o mu geri geldi ki diyorum çok kafamı kurcalıyor 😥
Evet rahimi yıkadıkları için bir miktar sıvı gelebilir dedi doktor

Çok teşekkür ederim canım 😍 anladım demekki dondurmakta lazımmış adet olmayı ilk defa sabırsızlıkla bekliyorum kaç zamandan sonra 🙂 Allah Ol der de Olur inşallah en hayırlı ve en güzel vakitte 🤲🤲🤗
Tup bebekte adeti bende sabirsizlikla bekledim onceden dua ederdim adet olmayim diye 😂

Kızlar ya nedendir bilmiyorum afedersiniz alt bolgemde nohut buyuklugunde bir sislik var 3 4 gundur vardi bugun biraz daha sismis sizde bu nedendir ya tam da adet olacagim sira 😞
Siğil olabilir mi canım?Bende de olmuştu bir kaç kez kendiliğinden gitti ama yine de bir doktora görünmekte fayda var

Kızlar liste yapmaya kurcaladim galiba buldum ben tek tek kagita yazayim bastan okuyup transfer tarihlerinizi ve sonuclarinizi 😘

Transfer olup bekleyenler nasıl gidiyor ,neler yapıyorsunuz?
Ben yatıyorum cnm..vakit gecmiyo tv izliyom. Tek derdim ateşim düştü çok şükür. Belirtim de yok .zaten önceki nde Belirtim olmamisti ama 9.hafta da Kalbi durdu hamile olduğumu anlamadan kürtaj oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X