2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adetin 17. Gunu transfer oldum
Benim de 16 ya da 17. Gün olucak ayın 10nda son kontrole gidicem estrofem kullanıyorum işte cuma günü geldiğin de en geç bir hafta içinde yapmamız gerekiyor dediler sana bağlı bi hafta içinde ne zaman hazır istersen tam tarihi belli ederiz dedi bakalım

hakkinda hayirlisi olsun canim umarim hersey yolunda gider

Kızlar ya nedendir bilmiyorum afedersiniz alt bolgemde nohut buyuklugunde bir sislik var 3 4 gundur vardi bugun biraz daha sismis sizde bu nedendir ya tam da adet olacagim sira

Çok teşekkür ederim canım anladım demekki dondurmakta lazımmış adet olmayı ilk defa sabırsızlıkla bekliyorum kaç zamandan sonra Allah Ol der de Olur inşallah en hayırlı ve en güzel vakitte

Evet rahimi yıkadıkları için bir miktar sıvı gelebilir dedi doktor

Çok teşekkür ederim canım anladım demekki dondurmakta lazımmış adet olmayı ilk defa sabırsızlıkla bekliyorum kaç zamandan sonra Allah Ol der de Olur inşallah en hayırlı ve en güzel vakitte
Tup bebekte adeti bende sabirsizlikla bekledim onceden dua ederdim adet olmayim diye

Kızlar ya nedendir bilmiyorum afedersiniz alt bolgemde nohut buyuklugunde bir sislik var 3 4 gundur vardi bugun biraz daha sismis sizde bu nedendir ya tam da adet olacagim sira
Siğil olabilir mi canım?Bende de olmuştu bir kaç kez kendiliğinden gitti ama yine de bir doktora görünmekte fayda var

Kızlar liste yapmaya kurcaladim galiba buldum ben tek tek kagita yazayim bastan okuyup transfer tarihlerinizi ve sonuclarinizi

Transfer olup bekleyenler nasıl gidiyor ,neler yapıyorsunuz?
Ben yatıyorum cnm..vakit gecmiyo tv izliyom. Tek derdim ateşim düştü çok şükür. Belirtim de yok .zaten önceki nde Belirtim olmamisti ama 9.hafta da Kalbi durdu hamile olduğumu anlamadan kürtaj oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…