2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın kızlar. 6.günümdeyim. İlkinde ilk testi 4.günde yapmışım forumdan buldum. Erkenden negatif görüp negatifle sonlandırmıştım ilk tüp bebek maceramı. Bu kez hala sakinim. Hiç bişey hissedemiyorum. Sadece dua etmek ve beklemek geliyor elimden. Aslında pozitifler 7.gün çıkmaya başlıyor, ama cesaretim hiç yok.

Bende idrar testinde her ay negatif gordugum icin asla cesaret edemiyorum direk kan verecegim sonuc gunu onada ben bakmayacagim doktorum soylesin neyse ne oldugunu

Herkese merhaba kizlar crinone jel benden 2 gundur siyah geri geliyor ama baska lekelenme yok sadece crinone jel siyah geliyor boyle bisey yasayan oldumu

Evet iki gün. Bana yaz yaptıklarını ettiklerini bende yapayım bekliyorum pazartesi haber verecekler kaçıncı gün embriyosu olacağını seni kaç tane yumurta var transfer edecekler yaşım 40 oldu
Tamam insallah yazarim kizlarda yardimci oluyor sagolsun 5inci gun embriyosu dondurulmus benimki tek embriyo 7 tane dondurulmustu benimde

Negatif oldu maalesef

Kizlar diyelimki kanda pozitif cikti. Sevinebiliormuyuz yoksa dusme ihtimali varmi
Allahim insan hep mi evham yapar
Güzel arkadaşım sevinmekten korkma inşallah bir olumsuzluk olmaz ama dokuz ay taşıyıp da kucağına alamayan insanlar var. Allahıma sığınırım evlat acısını yaşayanlar var. Bu hayatta bunları düşünürsek hiç bir şeyin garantisi yok zaten. Aciziz kuluz. O yüzden teslimiyet iyidir. Dua et ve teslimiyete teslim ol arkadaşım. Allah muradına erdirsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…