2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amin insaallah.

Benimki 0.1cok üzgünüm , yikildik yeniden esimmle , buseferinde hepsini yaptirtmistik , artik olabileceginden yavas yavas umudugumi yitiriyorum , cok yorgunum
Canim cok uzgunumm. Bence doktorla gorus ayri biyere gitmeden. Rabbim insallah bu sevinci sana yasatacaktir. Zamani var . Seni cok ii anliom. Guclu ol ne olur

Benimki 0.1cok üzgünüm , yikildik yeniden esimmle , buseferinde hepsini yaptirtmistik , artik olabileceginden yavas yavas umudugumi yitiriyorum , cok yorgunum
Eylülde aynı sonuçla karşılaştım. Çok iyi anlıyorum seni. Son negatif sonucun olsun arkadaşım. Rabbim ummadığın anda nasip etsin inşallah.

Üzüntünü paylaşıyoruz canım çok haklısın o kadar haklısın ki damdan düşenin halinden ancak damdan düşer anlar yani bizi sadece biz biliriz. İnsanın derdini paylaşması için tanımasına gerek yok derdimiz bir olunca... üzülme lütfen rabbimin vardır bir bildiği çok büyük rabbim inşallah sende anne olacaksın hepimiz bu yoldayız hepimiz derdi bu ama olacak sabretmek bizim en büyük görevimiz kendini bırakma ne olursun

Cok cok uzuldum, simdi burada ne yazsak manasiz kalacak.. O boslugu cok kez yasamis biriyim.. simdi esine saril, ikinizin sagligi icin sukret arkadasim..

Bende idrar testinde her ay negatif gordugum icin asla cesaret edemiyorum direk kan verecegim sonuc gunu onada ben bakmayacagim doktorum soylesin neyse ne oldugunu
Ben geçen tüp bebekte negatif olduğunu bile bile kan verip bekledim. Ne kötüydü. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere.

Ben geçen tüp bebekte negatif olduğunu bile bile kan verip bekledim. Ne kötüydü. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere.
ne kadar zor bir sinav imtihanmis bu evlat bende teslimiyet icindeyim olursa olur olmazsa vardir Rabbimin bir bildigi ben babami kaybettikten sonra hicbirseye isyan etmedim takdir ilahi veren de o alanda zaten sonucumu alip evime donecegim kismet bir baska denemeye diye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…