2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benimki 0.1cok üzgünüm , yikildik yeniden esimmle , buseferinde hepsini yaptirtmistik , artik olabileceginden yavas yavas umudugumi yitiriyorum , cok yorgunum
Allah ummadığınız bir anda verir inşallah canım.

Ben iki ameliyat oldum, eşim bir ameliyat oldu. Tam 37 ay uğraştık. Klomen, aşılama, tüp bebek tedavilerini anlatmama bile gerek yok. Sen de biliyorsundur. Nasılsa olmuyor diye düşündük ve ilk ay hamile kaldım. Aynı mutluluğu senin için diliyorum. Allah sana da nasip eder inşallah

Benimki 0.1cok üzgünüm , yikildik yeniden esimmle , buseferinde hepsini yaptirtmistik , artik olabileceginden yavas yavas umudugumi yitiriyorum , cok yorgunum
Canım benim üzüntünü anlıyorum çok üzüldüm
Sanırım daha gençsin pes etmek için çok erken.
Sen şimdi acını yaşa üzül tabii normali bu ama sonra ayağa kalk tekrar

Ben düşük yaptıktan 3 ay sonra babam bi kaza geçirdi, ayak bileği kırıldı. Ayağında kalıcı aksama var şu an. Ben o ay hamile kalmışım mesela. Hastanedeydim hep. Akşamdan akşama geliyordum eve. Farketmemişim bile. Kimyasal olarak sonlandı tutunamadı. Zaten o ay fazlaca radyasyona maruz kalmıştım. Röntgen çekilmişti benim yanımda defalarca. İnan o ay gözüm görmedi bile. Rabbim nasibimizde varsa illaki gönderecek o bebekleri bize.

Benim 5. Gün embriyolari 5. Günde yakaladım ikisini de dayanamam 6. Gune bile valla hayırlısı olsun inşallah seninle olsun bebisin

Ben ne diyecegimi bilmioyrum artik , Büyük tüp merkezlerine gidiyoruz orda cok hasta oldugu icin Doktor görmen imkansiz oluyor , sorularini hemsirele yönetiyorsun , onlarda biz hocayla konusuyoruz Diorlar ne kadar dogru bilemem , ama deil Bence , Ben kendimde Doktorum , okadar hhastsyi bilip Taniman imkansiz , artik bundan sonra donami tam olan , ama Büyük ve medyatik olmayan biryere gitmek istiyoruz , Burda bi arakadas kibrista yaptirdi Kibris ?Ama artik olaccagindan ümidimi kaybettim Allah icimdeki evlat sevgisini alsin die dua ediyorum

Aynen oyle nasipte varsa elbet birgun bizde yasayacagiz o duyguyu

Deme oyle ya valla duygulandim son yaZdigina

Canım bak ben çok çok umutsuz bir hastaydım bütün doktorlara göre. Görmediğim yer kalmadı. Her tedavide sadece 1 yumurta oluşuyordu. Hatta bir tedavimde hiç yumurta gelişmedi. 1. De kimyasal gebelik , 2. De negatif , 3. De negatif ... 4. İçin 3 kez yumurta toplattim sadece 2 embriyo elde ettik. Donduruldu. Ameliyat oldum. 6 ay sonra transfer edildi. Şuan daha yolun çok başındayım 1 kez kan verdim şükür şimdilik sonuç iyi , devamı gelecek mi bilemeyiz tabii... Demem o ki bu yolda çok çok zorluklar çeken çok kişiyiz. Yanlız değilsin. Olacak , güzel günler gelecek...

Yasin kac canim. Lutfen embriyolara ngs yaptir yani genrtigine baksinlar

Geçmiş olsun tez zamanda kavuşursun insallah herkes İnan ki senden farksız degil ben ilk çocuğuma tüp bebekle kavuştum ikinci icin bir yıldır uğraşıyoruz üçüncü denemem ve bu da olmadı çünkü direkt adet ağrısı bar kasiklarimda,dün ağladım demek ki benim hakkım bir çocukmuş diye...manevi olarak çok yıpranıyor insan üstüne toplum baskısı küçük bir yerde herkes ikinci çocuk deyip duruyor ve artık olmadığını anlıyorlar.Kismet deyip geçicem bir daha denemeyeceğim ben.Uzulme sen uğraş bence olması icin umarım da olur kısa zamanda...

Kızlar aksam ki deprem korkusuyla cok etkilendim galiba oksapar ignemi vurmayi unutmusum sorun olur mu acaba ya
Bence bir an önce yap, normal saatinde tekrar yap
Günaydın kızlar.
Bugün ben de karamsar ve asabi uyandım bu ilaçların dengemi bozması beni çok yordu
Ya dün gece de ben öyleydim durduk yere kavga çıkardım aglayarak uyudum hatta Nedendir bilmiyorum bir umutsuzluk kapladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…