2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar bir de çocuklu olanlar ne yapsın ilk gün dışında dinlenemedim doğru dürüst sagolsun kızım hiç bırakmıyor beni,ağır is dışında günlük hayatımdayim.Bugun 3. Günüm ve ben direkt adet olacağım hissindeyim 30 Ocak regl günüm.
Aynen kıskanmalara başladı sürekli ağlıyor mecbur kalkıyorum toplama sonrası çok ağrım var

Kızlar bugün 5.gün ve sabah idrar testi yaptım. Tabii ki negatif çıktı 😄 hiç embriyo da dondurmamışlar. Eğer gerçekten negatif çıkarsa dünya kadar emek boşa gidecek. Başka şehirde tedavi oluyoruz. Yolda günler geçirdik. İşe gidemediğim için bir sürü para kesildi ve 11 bin lira harcadık. Off içim sıkıldı ya :KK43:
Canım öncelikle olumlu düşün 💐 5. Gün idrarda çıkmazdı zaten yaparken sen bunu bilmiyor olamazdin 🙊 Ben de 4.gun yapmıştım sanırım ve çıkmayacağını bile bile😁
Senin de süreçlerin çok zor geçmiş anladığım kadarıyla ama inan ve dua et. Karnını ovalayarak inşirah suresini oku bilmiyorsan da dinle.. Yer gök dua, inşaallah duyacak sesimizi rabbim boş çevirmeyecek🤲

Canım öncelikle olumlu düşün 💐 5. Gün idrarda çıkmazdı zaten yaparken sen bunu bilmiyor olamazdin 🙊 Ben de 4.gun yapmıştım sanırım ve çıkmayacağını bile bile😁
Senin de süreçlerin çok zor geçmiş anladığım kadarıyla ama inan ve dua et. Karnını ovalayarak inşirah suresini oku bilmiyorsan da dinle.. Yer gök dua, inşaallah duyacak sesimizi rabbim boş çevirmeyecek🤲
Biliyordum tabii canım ama aldığımız hormonlar beni delirtti :) Elazığ’da enkazdan çıkarılan kız çocuğuna o kadar ağladım ki. Normalde de etkilenirim ama bu sefer duygularımı hiç engelleyemedim

Kızlar herkese iyi geceler hadi uyuyalım, bebekleri de büyütelim inşallah Almiraa Almiraa seninki çok yaramaz olacak kız valla içime doğdu :) :) :) :) :KK70:
Hihiiiii 🤭 ay olsun da ben onu hizaya getiririm 🤣 19 adet 4 yaş çocuklariyla 08:00 den 17:00 ye kadar mutlu mesut yuvarlaniyorum🙃 Ne yaramazliklar görüyorum bir bilsen 😅

Merhaba kızlar ocak ayı icin burda toplanalım bilgi alışverişi için var mı ocakta transfer olmayi bekleyen ya da transfer olup sonuc bekleyen neler yemeliyiz nelere dikkat etmeliyiz konuşalım hep beraber 👶🏻🤰🏻

@Pelosh01 14 Ocak
@Martenitsa 14 Ocak / 2. deneme / İzmir Tınaztepe / Erdal Aktan / 5. gün embriyosu
@Kelebek04 15 Ocak / 2 adet 4. gün embriyosu
M mahirinannesi88 15 Ocak
@Yagmur3582 17 Ocak / 2. deneme / İzmir İrenbe /A.Ö. Erdoğdu / 2 adet 3. gün embriyosu
Little Butterflies Little Butterflies 18 Ocak
@esrayılmz03 18 Ocak
@Translokasyon1521 18 Ocak / / 5. gün dondurulmuş / pgt
Almiraa Almiraa 18 Ocak
@windrose123 20 Ocak /İzmir İrenbe / 5. gün embriyosu / pgt
@nisandeniz 20 Ocak
@mivfjourney 20 Ocak
@MatMag 20 Ocak
@canimmkendimm 20 Ocak
CeReN_with E CeReN_with E CeReN_with E CeReN_with E 21 Ocak
@Germinal 22Ocak
@dLr001 23 Ocak
Mavi_chimen Mavi_chimen 24 Ocak
@denizmar 24 Ocak
@Samrali 24 Ocak /Samsun Medikal
B Birumutbekleyen B Birumutbekleyen 27 Ocak
@zeynep8734 29 Ocak / Brüksel tüp bebek / dondurulmuş 2. ilk başarılı
@kelebekmkelebek 21 Ocak 5.gun embriyo 3.deneme
@teolog8579 23 Ocak 5.gun embriyo 1.deneme
@duygukaktus 16.Ocak 3.gün embriyo(2 adet) 1.deneme
Benide eklermişim 29 ocak beş gün embriyosu olacak inşallah bakalım pazartesi belli olacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X