2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba ben yeni katildim 18 ocakta dondurulmus 5.gun embriyo transferi oldum bugün 7.gun siz bı belirti hissettiniz mi kasık ağrım çok olmadı sadece batma tarzında oluyo ara ara bide 2 gün önce sağ kasigimda ve vajinama doğru karıncalanma gibi bişey hissettim 3 kere falan bu üçüncü transferim ama bunda yaşadıklarım öncekilere hiç benzemiyo siz belirti yaşadınız mi

Benim de bugün 6. Gün test yaptım çıkmadı tabiki Hic bir belirtim kalmadi, sıradan bir gün gibi. İlk 3 gün batmalar oldu sadece. Daha önceden tüp bebekle bir oğlum var ama herşeyi unuttum .

Benimde dün hiç bı belirtim kalmadı ağrım falan yoktu bugün kasıklarımda var belirti beklemek saçma geliyo aslında sonuçta kullandığımız ilaçlar yapiyo bütün sıkıntıları ama işte karnım guruldasa acaba belirtilmi diye dinliyorum kendimi

Kızlar bir de çocuklu olanlar ne yapsın ilk gün dışında dinlenemedim doğru dürüst sagolsun kızım hiç bırakmıyor beni,ağır is dışında günlük hayatımdayim.Bugun 3. Günüm ve ben direkt adet olacağım hissindeyim 30 Ocak regl günüm.

Kızlar bugün 5.gün ve sabah idrar testi yaptım. Tabii ki negatif çıktı hiç embriyo da dondurmamışlar. Eğer gerçekten negatif çıkarsa dünya kadar emek boşa gidecek. Başka şehirde tedavi oluyoruz. Yolda günler geçirdik. İşe gidemediğim için bir sürü para kesildi ve 11 bin lira harcadık. Off içim sıkıldı ya

Arkadasim gercekten duygularima tercüman oldun , bende cok kötü bi haldeyim , Allahim yüzümüze bakar ins , aglamalar Banada geliyor hersey okadar Zorki ,ama Allahin imtihani iste , dayanma gücü Versin , bende Senin gibi iki kez tüp Bebek yaptirdim hic positif görmedim , idrar testide bukez yapmadim , hep kötü anlarim oldu , kan verdim bugun sonuc sabah gelir Sanirim, dua edelim lütfen Allahim sinavimizi hayirlisiyla atlatalim , ceken Bilir. Gercekten

Rabbim kucagnda gosterir insallah yardm etsin rabbim

Ooo harika ama bende okurken yoruldum Bu kadar şeyi kullandık dimi yaa.. Estrofem coraspin,folbiol hala devam..
Kesinlikle crinone jel candır ben transfere gidince crinone kullanabilir miyim diyeceğim fitil iğrenç ve hiç hijyenik değil gibi sanki ne bileyim pardon ama
Çok haklısınız
Kızlar bunu yapmak zorundaydim Alıntı mj yapayım diyorum karşıma bir önceki beceremedigim alıntılar çıkıyor silemiyorum da telefondan o yüzden çareyi bunları size göndermekte buldum Lütfen siz bu msji hiç gelmemiş farzedin.. Okumayin yani püüff

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…