2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen kıskanmalara başladı sürekli ağlıyor mecbur kalkıyorum toplama sonrası çok ağrım var

Canım öncelikle olumlu düşün 5. Gün idrarda çıkmazdı zaten yaparken sen bunu bilmiyor olamazdin Ben de 4.gun yapmıştım sanırım ve çıkmayacağını bile bile
Senin de süreçlerin çok zor geçmiş anladığım kadarıyla ama inan ve dua et. Karnını ovalayarak inşirah suresini oku bilmiyorsan da dinle.. Yer gök dua, inşaallah duyacak sesimizi rabbim boş çevirmeyecek

Biliyordum tabii canım ama aldığımız hormonlar beni delirtti :) Elazığ’da enkazdan çıkarılan kız çocuğuna o kadar ağladım ki. Normalde de etkilenirim ama bu sefer duygularımı hiç engelleyemedim

Kızlar herkese iyi geceler hadi uyuyalım, bebekleri de büyütelim inşallah Almiraa seninki çok yaramaz olacak kız valla içime doğdu :) :) :) :)

Kızlar herkese iyi geceler hadi uyuyalım, bebekleri de büyütelim inşallah Almiraa seninki çok yaramaz olacak kız valla içime doğdu :) :) :) :)
Hihiiiii ay olsun da ben onu hizaya getiririm 19 adet 4 yaş çocuklariyla 08:00 den 17:00 ye kadar mutlu mesut yuvarlaniyorum Ne yaramazliklar görüyorum bir bilsen

Benide eklermişim 29 ocak beş gün embriyosu olacak inşallah bakalım pazartesi belli olacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…