2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba siz test yaptinizmi?

Dün ve bugün bir damla kahverengi leke geldi benden kızlar ama yani açım kahverengi ve sadece bir damla çok korkuyorum ekim ayında kimyasal yaşadığımda da böyle leke gelmişti allahım sen yardım et

Progestan fitil kullanmadım ama Progestan ampülü karnımdan vuruyorum. Vurduğum her yer mosmor oldu. Fitilin öyle bir etkisi var mı bilemem
Ben onceki transferdede kulandim vallah hic leke gelmemisti canim. O yuzden eminim progestan yapmiyor bence. Doktor bakaln yrn ne dicek
Dün ve bugün bir damla kahverengi leke geldi benden kızlar ama yani açım kahverengi ve sadece bir damla çok korkuyorum ekim ayında kimyasal yaşadığımda da böyle leke gelmişti allahım sen yardım et
Korktum simdiii bunun gibimi

Eklentiler

• IMG-20200125-WA0003.jpeg
    40,4 KB · Görüntüleme: 25
Nu leke dusuge mi sebeb gercekten
Bilmiyorum canım İnan bir fikrim yok yani ben yerleşme kanaması diye biliyorum bunu ekim ayında geldiğinde resmen mutlu olmuştum lekeyi görünce sonra kan verdim 14 çıktı değerim yani leke doğru aslında tutunmuş sonrasında değerim düştü kimyasal oldu ama korkuyorum işte hemşire de şimdi yazdı jel den olabileceğini söylüyor bu tür durumlar olabilir kırmızıya dönmediği sürece düşük olmaz diyor

Sonuc yarin gelcek sanirim sabir artik
Canım inşallah Rabbim nasip eder müjdeli haberlerimizi paylaşırız, bugün benimde modum çok düştü bildiğin adet ağrılarım var az önce iğnelerimi vuruldum arkasından ağladım ağladım sinirler harap oldu... bundan önce bahçecide 1 medicalparkta 3 denemem oldu hiç pozitif görmedim, Bülent Trasta temmuzda başladı tedavim ocak ayına kadar sürdü çokta memnun kaldım çokta güzel moral verdi anne olarak göndericem seni dedi herşey çok güzel dedi... ilk günler rahat geçti fakat yarın sonuç stresi sardı... Allahım ol der inşAllah olur... Rabbim hepimize annelik duygusunu yaşamayı nasip etsin:)

Canım içim gitti çok içten yazmışsın gönlünün muradını versin Rabbim yarın haberlerini bekliyoruz dua edelim Allah hayırlısı ile sağlık ile nasip etsin evlatlarımızı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…