2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaslar icimizde tup bebek ile anne olan var sanirim, 10. Gun beta hcgnin 97 olmasi iyi mi acaba? Insan rahatlayamiyor iste illa meraklanacak bisey buluyor
Ben varım canım. 10.gün 86 gibi bir şey çıkmıştı hatırlıyorum. Şimdi kızım 27 aylık

İnşallah güzel haberini alırız canım. Şimdi kendimizi hamile gibi düşünmemiz lazım. Kırmızı et şarküterinden brusella, deli dana vb. mikroplar kapılabilir. Bu yüzden sadece iyi pişmiş et yeniyor

Ayyy listemiz çok güzel :) Topluca 2020 Ekim Anneleri grubuna taşınırız inşallah

Arkadaşlar istem dışı yerimden hızlı kalktım. Ani hareketten dolayı ağrım oldu. Tutunmayı etkiler mi sizce. Açıkçası kendimi dinlemek de istemiyorum. Ama ilk tüp bebek denemem olduğu için tecrübesizim

Arkadaslar icimizde tup bebek ile anne olan var sanirim, 10. Gun beta hcgnin 97 olmasi iyi mi acaba? Insan rahatlayamiyor iste illa meraklanacak bisey buluyor
Tebrik ederim öncelikle benim ilk çocuğum tüp bebek 12. Gün tek embriyo olmasına rağmen değerim 500 falandı.İkinci çocuk icin ilk denemem kimyasalda 10. Gün 30 du.Senin değerin iyi 12. Gün 200 lerde olacak bence gayet iyi.10. Gün değer dusuk çıkınca genelde kimyasal oluyor çünkü.Genel bir belirtin var miydi? Bana göre en büyük belirti göğüs şişkinliği...

Beni de ekler misin canım. Transferim 23 ocak, 5.gün embriyosu, ilk tüp bebek deneyimim.

hadi hayırlısı benden 2 gün sonra öğrenecksin hayırlı haberler alalım inş.

Benim 143 gibi bir rakamdi, önemli olan iki günde bir ikiye katlamasi. Hayırlı olsun bu arada, gözünüz aydın .

Tesekkur ederim canim.. ilk iki transferimden farkli olarak biraz atesim cikti.. bir de rahmim sanki asagiya cekiliyor gibi hissediyordum ara ara.. yerlesme kanamasi olmadi.. goguslerimde de siskinlik oldu ama bu diger iki tranferde de vardi.. ilk defa donmus embriyo transferi yapildi, taze transferden cok daha rahatti acikcasi..

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağına al Inşallah. Dikkat ettin mi canım. Transferden sonra özel bir şey yaptın mı?

İnşallah hepimizin güzel haberleri olsun canım. Evet öyleymiş ben bir an düşüğe sebep olur sandım soğuk soguk terledim resmen Rabbim verecek olduktan sonra her türlü oluyor ama bakalım nasip artık bir de sabah hapşırma geldi 3 gündür sürekli hapşırıyorum karnım sancıdı resmen belki de benimledir hala ondan sancımıştır

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağına al Inşallah. Dikkat ettin mi canım. Transferden sonra özel bir şey yaptın mı?
Tesekkur ederim canim acikcasi bu sefer hic ozel bir sey yapmadim. Ozellikle hayatin akisina biraktim kendimi, sadece ilk gun evden cikmadim diger gunler normal devam ettim herseye.. agir kaldirmadim ve de agir is yapmadim sadece.. ama uzun sureli yatmadim, Yuruyus yaptim, alisverise gittim..
Eger cok buyuk problem yoksa bence en sagliklisi gundelik hayata devam etmek canim..
yemek olarak da temiz ve dogal beslendim.. kahve, asitli icecek tuketmedim.. bir onceki transferimde yok ananas yiyeyim, yok sunu yiyeyim diye cok dikkat etmistim amaann dedim bu sefer, ne olacaksa olcak☺

Ay çok sağol ya. İnşallah ben de bekleyen herkes de pozitif görürüz

benimde transfer günü 16 ocak 3.gün emryosu 2 adet. ilk tüp bebek denemem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…