2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Memişler öyle ya... Ben ona çok memnunum çünkü normalde küçük. Şimdi hormonlar sayesinde süper boyutta :) Benim de 4. günüm. Dün lekelenmem oldu bir yorgunluk bir şeyler oldu. Bugün tam tersi bir dinçlik var ve leke yok... Hayırlısı olur inşallah.

Bende 3. Gün yani bugün başladım. Günde 3 tane 10 gün kullanacakmışım. Siz günde kaç tane ile başladınız. Ve bununla beraber başka neler kullandınız
Ben gunde 6 ile basladim hala da oyle devam ediyorum canim oksapar yumurta toplamadan beri kullaniyorum bunlar da estrofemi kullanip 1 hafta sonra kontrole gittigimde kullanmaya basladim ; prednol rulid estrofem folik asit crinino jel

Merhaba arkadaslar, biraz once kan sonuclarini aldik, pozitif ve degerim 97 mis ne hissedecegimi bilemiyorum, pazartesi tekrar kan verecegim, degerin artmasi gerekiyor..
simdi de yeni test beklenecek, hayirlisi
esim cok heyecanlandi ben ise cok sogukkanliydim, hic bir sey diyemedim, sanirim soktayim
Bugun hem cuma hem de yeni ay, hepimiz icin dileklerimi gonderecegim evrene Umarim hepimizin guzel haberlerini almak nasip olur bizlere

Ayyy canım benim çok sevindim kaçıncı gün bugün bide kaçıncı gün embriyosu

Benim zaten göğüsler büyük. Birde acıyor ki sorma. Progestanı yeni yaptırdım canım çok yanıyor. Hiç bişeyim yok onlar dışında. Lekelenme iyiye işaret olabilir. Ben bir düşük 1 kimyasal 2 kez hamilelik geçirdim ikisindede lekelenme olmadı hiç.

Dondurulmus besinci gun embriyosu, bugun tam onuncu gunum

Harika haber muhteşem.. Çok sevindim Allah tamamına erdirsin ama olacak bu sefer. 2. deneme bunca emek verildi bu kez 5. gün embriyosu konuldu ve daha dondurulmuşların da var. yaşlarımız aynı.. bana çok umut oldun canım her şey gönlünce olur inşallah ...PGT yaptırmış mıydın ya da genetik bir tarama yapılmış mıydı?? Burada artan değerlerini de görmek isteriz.

Gozun aydin canim degerin guzel bence insallah kat kat artar bizde sana sirayla veririz mutlu haberlerimizi

Çok çok sevindim kuzum degerin iyice yükselsin inşaallah yaa Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Süper bir haber bu umut oldun

Cok tesekkur ederim canim, bu ucuncu transferim.. cok sukur daha dondurulmuslar da var ama yas buyuk olunca insan kaygili oluyor ister istemez.. ilk defa bu tranferimde kendimi akisa biraktim, su anda da diyorum ki eger saglikliysa ve de bizi sectiyse bebis zaten bizimla olacak
Cok okumustum ilk transferimde bir suru hikaye.. insana umut oluyor hepsi.. inaniyorum ki biz de baskalarina umut olacagiz

Pgt yaptirmadim canim, sanirim embriyoya yapiliyor.. ama ilk tedavimde benim genetigime baktilar, testin adini bilmiyorum, kanimi ankarada bir laboratuara gonderdiler, sonuc temiz cikti.. ancak bu doktorum cok da gerekli olmayan bir testmis, yapilmasa olurmus dedi..

Aslında bize de doktor 38 sınır yaş. İlla ki pgt yaptırın demedi. Ama benim bir düşüğüm olduğu için ve hiç risk alacak psikolojim olmadığı için yaptırdık. ve çok pahalı bir şey.. oraya 5 adet gönderdik 2 tanesi genetik sağlam çıktı (yapay zeka ile bakılıyor ispanya'da). Bir tanesi koyuldu şimdi :)

Tatlim gozun aydin rabbim kucaginda gostersin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…