2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslinda bir suru tedavi ya da transfer yapmaktansa embriyonun genetigine bakilmasi cok mantikli.. cogu dusuk ya da tutunmama sebebi genetik bozukluk cunku.. artik minik embriyon seninle olduguna gore, simdi sira onda calisip evini kuracak, yerlesecek hayirlisiyla

Tatlim gozun aydin rabbim kucaginda gostersin
Amin canim insallah senin de guzel haberlerini aliriz, mesajlarini okuyorum hep cok heyecanlisin, kaygilisin gibi geliyor.. elbette ki oyle olacaksin ve benim haddime degil ama birazcik rahatla ve belirti arama kendinde bence..eminim hersey yolundadir, ve en iyisi senin icin ne ise o olacaktir

Canım çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini Benim ilk çocuğum da tüp bebek ben 12. Günde test yapmıştım ilk test sonucum 618di fakat ikiz gebelikti sonradan teke düştü. İkinci transferimde de 10.günde 20 çıkmıştı o da kimyasal gebelikti yani senin sonuçların normal arkadaşım gözün aydın

Hayirlisi olsun insaallah insallah size kisa zamanda verecem hayirli haberleri

Sen hamile misin canım? Grup kalabalık olduğu için takip edemiyorum kusura bakma. Bir daha yememeye çalış. Hamileyken şarküteri ürünlerinin hepsi yasak. Fazlaca bakteri bulunan tulum peyniri falan hep yasak. Sadece pastörize süt ürünleri serbest

Hayırlı olsun inşallah allah devamını getirsin

Cok cok tesekkur ederim arkadasim, rahatladim

Evet ben tedaviye başladığımdan beri kollarımı kaldırıp zor giyiniyorum

Bende 3. Gün yani bugün başladım. Günde 3 tane 10 gün kullanacakmışım. Siz günde kaç tane ile başladınız. Ve bununla beraber başka neler kullandınız
Günde 1 tane ile başladım transfer günüme kadar giderek arttı 4 kullanıyorum şuan
Oksapar iğne
Prednol
jel
Corasprin
Folik asit
Hayır değilim ama çiğ et yasak demişlerdi düşüge sebep oluyormus sanırım bugün transferden sonra Ki 3. Gün ve ben 3 gündür sabah bir dilim pastırma yedim Hemşireye sordum dikkat edin o kadar dan birşey olmaz dedi ama bin pişmanım gene de sağolsun buradaki arkadaşlar biraz rahatlattı düşük için değilmiş pastırma sanırım çiğ et sayılmıyor

Beni eklememişsin canım 3. Deneme 5. Gün embriyosu 21 Ocak

İ Çok sevindim canım sağlıkla kucağına al inşallah dualarına amin

Kesinlikle pozitif sonuçlar umut oluyor moral oluyor bizlere maşallah canım sağlıkla gelsin bebiş ya da bebişler

Son düzenleme:
Kesinlikle pozitif sonuçlar unut oluyor moral oluyor bizlere maşallah canım sağlıkla gelsin bebiş ya da bebişler
Cok tesekkur ederim canim, evet her yeni pozitif nasil da mutluluk veriyor.. insan kendi sonucu gibi seviniyor, ben her mujdeli haber okudugumda oyle cok mutlu oluyorumki.. hepimiz icin dua ediyorum hep

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…