2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

benim kızımın yanağında ufacık bir lekesi var. çok açık renkte inan hiç görmüyor gözün. tanıdığımız bir doktor var estetikçi. büyüdükçe açılır daha da çok. leke büyürse tedavisi olur dedi.
Bizim de genetikte yok aslında kimsede derler ya izinsiz bşy alma yeme ona çok taktım ben. Hiç bşy yiyemedim nerdeyse ondan sanırım bendeki evham. Sağlıklı olsun da onlar ufak şeyler ama yine dert olur demek ki anneye

Bende gün içinde sersem gibiyim tansiyon şeker ölçüyorum sürekli her şey iyi çıkıyo ama nefes daraldı uyku hali var sürekli var bnde tuhaf bakıyorum gün içinfe

ben üzerine yatıyorum diye mi anlamadım. gün içinde birşey yok. şimdi sodaya döktüm magnezyum tozunu jumbo yaptım😂😂😂
Benimki şişlikten oldu temizlik fena ödem yaptı bende yavaş yavaş atıyorum ödemi yorulmamak gerekiyormuş demekki..

Günaydın canım bende 4 buçuğa kadar uyuyamadım. Bebiş de hiç durmadı o kadar sert vuruyor ki uyumak ne mümkün. Uyuyamadıkça eşime taktım. Horul horul uyuyor herif😂 Sıkıntıdan 3-4 kere kalk horluyorsun diye uyandırmayı denedim yok bana mısın demedi. Ay Nası sinirlendim bu bebek olursa da uyanamazzz, bu baba olmaya hazır değilll diye diye ağlayacak moda geldim. Geçsin artık şu stresli günler.
Sende kontrolden güzel haberlerle gelirsin inşallah🙏 Benim de yarın kontrolüm. Hem çok özledim görmeyi, hem de sezaryen için gün verecek çok heyecanlı🥰
Sende hayirli haberlerle gel canim bana daha erken dedi sezaryan tarihi vermedi eşlere gelince benimkide oyle gece 2 den 6 ya kadar dolandim durdum hic haberi bile olmadi ne yapacaksak bu kocalarla

Ben kontrolden geldim kızlar 2 hafta daha dogurmazsan sezaryan tarihi vericem dedi kafasi biraz büyük 2 haftadan sonra normal dogum zor dedi riske atmayacam dedi 3100 grm 51 cm olmusuz bu hafta cok kilo almamış 1 hafta önden gidiyor dedi
Sen kilo aldın mı peki bu sefer benim ki de o ay kilo alınca almıyor sanki. Maşallah kilosu yine çok iyi iki haftaya daha da alır minnoşun. Şimdi gün de verseler nolck her an gelebilirler de.

Ben kontrolden geldim kızlar 2 hafta daha dogurmazsan sezaryan tarihi vericem dedi kafasi biraz büyük 2 haftadan sonra normal dogum zor dedi riske atmayacam dedi 3100 grm 51 cm olmusuz bu hafta cok kilo almamış 1 hafta önden gidiyor dedi
Masallah gayet guzel buyumus,40 haftayi beklese 4bucuk olur 😊

Bugun gittigimde soyleyim canim bu zamana kadar sütle idare ediyordum ilac icmeyim diyede yok olcak gibi degil
Renie bebeğe hiç ulaşmıyormuş doktorum istediğin gibi iç dedi. Ben artık kaşıkla bile içmiyorum direkt şişeyi dikiyorum kafaya aylardır kaç şişe bitirdim ben bile bilmiyorum 😀

Selam kızlar 🤗
Bebişim maşallah iyi 2.200 oldu bu gün , damla damla büyüyor. Sağlıklı olsunda büyür 🙏🏻🥰🧿
Size bir haberim var, yarın öğlen Allahın izniyle bebeğimi taburcu ediyorlar 🎊🌈🎈🤲🏻🥰
Çok heyecanlıyım, karışık duygular içerisindeyim. Çok küçük nasıl bakarım diye geçiyor içimden bir yandan da yapabilirim diyorum. Hayırlısı Allah evlatları anasız anaları evlatsız bırakmasın , amin 🤲🏻🧿
Bu gün temizliğe kadınlar geldi, şükür evimde temizlendi . Bebeğimde geldimi tam olacak 🤲🏻. Darısı sizlerin başına 🤲🏻🧿🥰
Bir kaç gündür aldığım en güzel haber ☺️

Yaaa maşallah ona 😍 önceki kontrolde kaçtı boyu kilosu

X