2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

ben de kıyafetlerini ayarladım oğlumun. bu şekilde koyacapım valize.

Eklentiler

• IMG_20200922_121438.jpg
    IMG_20200922_121438.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 28
Kizlar selam;
Hepimiz ayni durumdayiz galiba:) bende gece kacta yatarsam yatayim sabah 4-5 gibi uyaniyorum nefesim tikanik bi sekilde sonrada uyuyamiyorum... buarada fena sekilde nezle oldum agzim burnum akiyo cok fena.. nane limon bile icemiyorum:KK43: sadece 12 saatte bir parol aliyorum limonlu sicak su fln iciyorum..

Kizlar selam;
Hepimiz ayni durumdayiz galiba:) bende gece kacta yatarsam yatayim sabah 4-5 gibi uyaniyorum nefesim tikanik bi sekilde sonrada uyuyamiyorum... buarada fena sekilde nezle oldum agzim burnum akiyo cok fena.. nane limon bile icemiyorum:KK43: sadece 12 saatte bir parol aliyorum limonlu sicak su fln iciyorum..
Geçmiş olsun canım geceler soğudu dikkat et hepimizi zorlamaya başladı son günler ya

Ben geldim öldüm ya her tarafım ağrıyor kontroller çok yorucu geliyor artık🥴
Bebekler gayet iyi hafif sancı çıktı nst de zaten bugün hafif regl sancısı gibi sancı ile uyandım tahmin ettim sancı çıkacağını..
2 doz ciğer geliştirici iğne yazdı doktorum, doğum şekli genel anestezi olacak veee 12 ekime gidebilirsek 12 ekimden sonraki herhangi bir gün doğum olacak🙈🙈🙈

Bebekler gayet iyi hafif sancı çıktı nst de zaten bugün hafif regl sancısı gibi sancı ile uyandım tahmin ettim sancı çıkacağını..
2 doz ciğer geliştirici iğne yazdı doktorum, doğum şekli genel anestezi olacak veee 12 ekime gidebilirsek 12 ekimden sonraki herhangi bir gün doğum olacak🙈🙈🙈
Bu haftalarda hafif sanci normal bence cnm.
Genel anestezi komple bayiltarak mi oluyor.
Kilolari nasil olmus

Bu haftalarda hafif sanci normal bence cnm.
Genel anestezi komple bayiltarak mi oluyor.
Kilolari nasil olmus
Evet canım sancılar normal.. aynen genel anestezi komple bayıltmak oluyor..
Biri 2500 diğeri 2480 küsur çıktı tabi ne kadar doğruysa 🙈

Gelirsin o zamana gelirsinn :) ufak sancılar normal canım

Merhaba arkadaşlar ben 3. Tüp bebek tedavisine başladım.. 41 hamile arkadaşımdan meryem süresini topluyorum...
Bana aranızda yardımcı olabilecek arkadaşım varsa çok mutlu olurum... ???
Her arkadaş 1 tane meryem süresini okuyacak. ALLAH razı olsun.. RABBİM sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah meleklerinizi... 🤲

Kizlar selam;
Gecmis olsun canim sonlara yaklastik dikkat et benimde kulagim agriyor insallah ilerlemeden gecer bol c vitamini al bence

X