2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Merhaba herkese nasılsınız ❤️ ne günlerdi hep beraber doğurduk bebeklerimizi.ikizlerim iyi zor günler geride kaldi umarım hepinizin bebekleri sağlıkla büyüyordur 🙏

Merhaba herkese nasılsınız ❤️ ne günlerdi hep beraber doğurduk bebeklerimizi.ikizlerim iyi zor günler geride kaldi umarım hepinizin bebekleri sağlıkla büyüyordur 🙏
Meraba cnm ,nasilsin?Kac aylik oldu ikizler? Ek gidaya basladilar mi?
Benim ikizler 20sinde 8i dolduracaklar .

Selam kızlar nasılsınız? Sıcaklar bastırınca aklıma düştünüz. Geçen sene sıcaktan uyuyamadığımız zamanlar geldi aklıma şimdi de dişten uyuyamıyoruz değişen bişey yok 😂

Selam kızlar nasılsınız? Sıcaklar bastırınca aklıma düştünüz. Geçen sene sıcaktan uyuyamadığımız zamanlar geldi aklıma şimdi de dişten uyuyamıyoruz değişen bişey yok 😂
Merhaba canım zaman su misali geçiyor dün 8 aylık olduk biz de. Bir dişimiz var şuan 2. dişte patlamış gibi çok şükür şuana kadar sıkıntı olmadı dişler inşallah diğerleri de kolayca çıkar. Siz ne kadarlık oldunuz? Ek gıda nasıl gidiyor?

Kızlar özlemişim burayı aklıma geldi bakayım dedim nasılsınız bebislerin keyfi nasıl😊
Biz 8ay 10gunluk olduk,2 öğün ek gidayla devam ediyoruz yalnız bu aralar çok az emiyor gündüz bırakacak diye korkuyorum. Bir de ne yaptıysam suya alistiramadim sekersiz komposto karıştırıp veriyorum suyuna o zaman içiyor. Var mı bı tavsiyeniz? Sunnetimizi 6aylikken olduk emekliyoruz hala dış yok biz de son güncellemeler bunlar 🥰

Kızlarrr ben şimdi geldim ayrıntılı ultrasondan. Bebeğim iyi çok şükür. 1 saat inceledi doktor. Kalpte parlak bir nokta göründü ama ikili test normalse önemli değil yüzde 80 görülen birşey dedi. Başka da bir sıkıntı yok çok şükür. Gayet sağlıklı bir kız bebek dedi. Benim de rahim uzunluğu, kalpten bebeğe giden damarlar, karaciğer, safra, böbrekler inceledi. Meyve tüketme ve akşamları yarım saat yürüyüş yap dedi. İşte böyle çok şükürm

Kızlarrr ben şimdi geldim ayrıntılı ultrasondan. Bebeğim iyi çok şükür. 1 saat inceledi doktor. Kalpte parlak bir nokta göründü ama ikili test normalse önemli değil yüzde 80 görülen birşey dedi. Başka da bir sıkıntı yok çok şükür. Gayet sağlıklı bir kız bebek dedi. Benim de rahim uzunluğu, kalpten bebeğe giden damarlar, karaciğer, safra, böbrekler inceledi. Meyve tüketme ve akşamları yarım saat yürüyüş yap dedi. İşte böyle çok şükür.
Merhaba saglıklı dogdu mu

X