2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

O baskı bende de oluyor arada dinlenince iyiyim ama iş yapınca çok rahatsız ediyorlar.. Temizlik bitti şükür artık birşey yapmayacağım 1 hafta kardeşim bende kalıcak bir hafta yeğenim sonra doğuma kadar kardeşim yanıma gelecek 37 38 ne kadar gitsek iyidir..
37 ye raziyim ben 😊 38 gozumde buyuyor.
Benim de isler bitti aslinda,hastane cantasi kaldi hazirlanacak.doguma gunler kala evi tekrar temizletirim .
Benim de arada annem kaliyor yanimda .
Mama alacak misin yanina?
Birde bu besige takilan donenceler varya onlardan aldiniz mi?

Benim de isler bitti aslinda,hastane cantasi kaldi hazirlanacak.doguma gunler kala evi tekrar temizletirim .
Mama alırım büyük ihtimalle ikiz olunca sütüm yetmeyebilir oğlumda da mama verdik bunlarda büyük ihtimalle lazım olur..
Dönence almadım ben gerek yok diye düşündüm.. Kısmet bakalım 37'ye de gidebilecekmiyiz😂 37 bitmesine birşey kalmadı 3 hafta kaldı abooow geliyor bebişler😁

zaten temizlik bittiyse herşey kolay oluyor😁ben şimdi 2 haftada bir alıcam bu hafta başlıyor. 2çocukla ev düzeni sağlamak zor olacak bakalım😵

bende hipp combiotic aldım 1 kutu götürücem yanımda

Mama alırım büyük ihtimalle ikiz olunca sütüm yetmeyebilir oğlumda da mama verdik bunlarda büyük ihtimalle lazım olur..
Dönence almadım ben gerek yok diye düşündüm.. Kısmet bakalım 37'ye de gidebilecekmiyiz😂 37 bitmesine birşey kalmadı 3 hafta kaldı abooow geliyor bebişler😁
Aynen nasipte ne varsa yasayip gorecegoz .
Mama hangi marka kullanacaksin

zaten temizlik bittiyse herşey kolay oluyor😁ben şimdi 2 haftada bir alıcam bu hafta başlıyor. 2çocukla ev düzeni sağlamak zor olacak bakalım😵

bende hipp combiotic aldım 1 kutu götürücem yanımda
Boya ,temizlik yapildi 1ay once iyiki erken yapilmis simdi hic canim istemiyor ,halimde yok zaten.
Bi hastane cantasi kaldi onu da canim istemiyor hazirlamak erken gibi geliyor hala

Aynen nasipte ne varsa yasayip gorecegoz .
Mama hangi marka kullanacaksin
Oğlumda hip kullandım şimdi sma alayım dedim ama tam karar veremedim mama içerseler onlara uygun mamamsı bulana kadar birkaç mama değiştiriyorsun bakalım bie araştırayım şimdiki hangi mamalardan memnun anneler..

Sen beni görsen hemen git doğum yap dersin😂
hem daha önce sezeryan durumum var hafif hafif sezeryan yerim ağrımaya başladı, son zamanlarda çok şiştim taşıyamıyorum😕
2 gündürde evde temizlik var ama ben 3 gündür evi düzene sokmaya çalışıyorum dün gece bütün hamileliğim boyunca şişmeyen ayaklarım davul gibi olmuştu şükür temizlik te bitti geriye kaldı doğumu beklemek😍😍
Tabi bizim iki katımız yük var sizde normal zor olur yavaş yavaş bitir yormadan kendini ben ortalıkta gezinirken yoruluyorum 😂

16 gün ne ki bak nasıl gececek anlamayacaksin bile hem bebisin az daha büyüsün annesi 38 +3 demi almis olacak simdi canim sonlara yaklaştıkça insan gelsin istiyorda orda ne kadar cok kalırsa o kadar iyi az daha sabir
38+1 de almış olcak benim ki kuzu geçsin vaşla ya zaman

Selam kızlar 🤗
Bebişim maşallah iyi 2.200 oldu bu gün , damla damla büyüyor. Sağlıklı olsunda büyür 🙏🏻🥰🧿
Size bir haberim var, yarın öğlen Allahın izniyle bebeğimi taburcu ediyorlar 🎊🌈🎈🤲🏻♥️🥰
Çok heyecanlıyım, karışık duygular içerisindeyim. Çok küçük nasıl bakarım diye geçiyor içimden bir yandan da yapabilirim diyorum. Hayırlısı Allah evlatları anasız anaları evlatsız bırakmasın , amin 🤲🏻🧿♥️
Bu gün temizliğe kadınlar geldi, şükür evimde temizlendi . Bebeğimde geldimi tam olacak 🤲🏻. Darısı sizlerin başına 🤲🏻🧿🥰♥️

Selam kızlar 🤗
Bebişim maşallah iyi 2.200 oldu bu gün , damla damla büyüyor. Sağlıklı olsunda büyür 🙏🏻🥰🧿
Size bir haberim var, yarın öğlen Allahın izniyle bebeğimi taburcu ediyorlar 🎊🌈🎈🤲🏻🥰
Çok heyecanlıyım, karışık duygular içerisindeyim. Çok küçük nasıl bakarım diye geçiyor içimden bir yandan da yapabilirim diyorum. Hayırlısı Allah evlatları anasız anaları evlatsız bırakmasın , amin 🤲🏻🧿
Bu gün temizliğe kadınlar geldi, şükür evimde temizlendi . Bebeğimde geldimi tam olacak 🤲🏻. Darısı sizlerin başına 🤲🏻🧿🥰
892D9873-CFF9-479F-B8E2-E7B55E19A0DC.jpeg

Selam kızlar 🤗
Size bir haberim var, yarın öğlen Allahın izniyle bebeğimi taburcu ediyorlar 🎊🌈🎈🤲🏻🥰
Çok heyecanlıyım, karışık duygular içerisindeyim. Çok küçük nasıl bakarım diye geçiyor içimden bir yandan da yapabilirim diyorum. Hayırlısı Allah evlatları anasız anaları evlatsız bırakmasın , amin 🤲🏻🧿
Bu gün temizliğe kadınlar geldi, şükür evimde temizlendi . Bebeğimde geldimi tam olacak 🤲🏻. Darısı sizlerin başına 🤲🏻🧿🥰
Hadi gözünüz aydın canım😍😍
senin kucağına gelsin gör bak nasıl büyüyor😊

Selam kızlar 🤗
Size bir haberim var, yarın öğlen Allahın izniyle bebeğimi taburcu ediyorlar 🎊🌈🎈🤲🏻♥️🥰
Çok heyecanlıyım, karışık duygular içerisindeyim. Çok küçük nasıl bakarım diye geçiyor içimden bir yandan da yapabilirim diyorum. Hayırlısı Allah evlatları anasız anaları evlatsız bırakmasın , amin 🤲🏻🧿♥️
Bu gün temizliğe kadınlar geldi, şükür evimde temizlendi . Bebeğimde geldimi tam olacak 🤲🏻. Darısı sizlerin başına 🤲🏻🧿🥰♥️
gözünüzaydınnn🧿🧿🧿🧿eviniz şenlenecek artık💞

Selam kızlar 🤗
Maşallah canım kuzuşunla kavuşacaksınız sonunda :KK73::KK36:
Sağlıkla hayırla mutlulukla büyüt bebişini bol bol kokla :KK200::emir_bebek::anne:

Canım dönence alacaksan da ilk 6 ay önermiyor doktorlar. Bebeğin göz kasları için iyi değilmiş. Onun yerine zeka geliştirici kartlar var. Beşiğinin içine göz hizasına koyabilirsin

Selam kızlar 🤗
Maşallah canım ikinize de çok şükür atlattınız zor günleri 🧿🙏🍀 Darısı başımıza inşallah

X