2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Sabahlayanlarda kimse yok galiba bu gece saatlerdir ayaktayim oda oda geziyorum midem yaniyor sabaha kadar 1 litre süt iciyorum galiba yinede yanıyor uyku denen nesneyi unuttum resmen sabah kontrolum var umarim o zamana uyuyakalmam

Sabahlayanlarda kimse yok galiba bu gece saatlerdir ayaktayim oda oda geziyorum midem yaniyor sabaha kadar 1 litre süt iciyorum galiba yinede yanıyor uyku denen nesneyi unuttum resmen sabah kontrolum var umarim o zamana uyuyakalmam
Olmaz mı ya ben de ne zamandır ayaktayım. :KK57:
Hadi güzel haberlerle gel inşallah kontrolden :KK19:

Günaydın bende uyuyorum diyemem sürekli wcdeyim zaten kalçalarım ağrıyo yatınca da oturarak uyicam artık ben

Bende sendenim 😣 iyi ki renie şurup var bir süre idare ediyor rahatlatıyor doktoruna danışıp kullan sende istersen.

Kalça ağrısı bende de malesef uzun zamandır var. Neyse az kaldı canımcım az daha dayanıcaz inşallah :KK19: :KK200:
Yastıkta koyuyorum bacaklarımın arasına ama pert oldu resmen sağ sol iki tarafta. Kramp girmiyo Allahtan kaç gündür alt baldır kıvrandırıyo yoksa eşim sağolsun ovuyo biraz geçiriyo ağrıları. Sabır bundan sonrası minnoşlar gelsin de annem diyo o zaman daha çok uykusuz kalcaksın. Kalayım gelsin de sağ salim

Kuzu benim zaten mide problemim vardı anca nexium kesiyodu. Süt rennie bile yaramıyo işe geçici oluyodu onlar da. Bi ilaç verdi doktor haftada iki alıyorum çok iyi geldi o. Hatta içmeyeyim Çarşamba mesela akşamı yine mide sıkıntısı. İlla içmem gerekiyo çok zor

Yastıkta koyuyorum bacaklarımın arasına ama pert oldu resmen sağ sol iki tarafta. Kramp girmiyo Allahtan kaç gündür alt baldır kıvrandırıyo yoksa eşim sağolsun ovuyo biraz geçiriyo ağrıları. Sabır bundan sonrası minnoşlar gelsin de annem diyo o zaman daha çok uykusuz kalcaksın. Kalayım gelsin de sağ salim
Hee şimdi uyu sonra uyuyamicaksın tayfa :ukala:
Biz şimdi de uyuyamıyoz. Hatta uyumayı bırak yatamıyoruz bile. :KK47:

Aynen canım minnoşlar gönlümüze göre olsun inşallah 😌🤲👍

günaydınnn

ben gece uyanıyorum ama geri uyuyorum. dönüşler sıkıntı bende de. kollar eller hep uyuşuk oluyor. kızımda böyle şeylerim yoktu benim. yaş ilerldikçe değişiyor süreç demekki.

Hee şimdi uyu sonra uyuyamicaksın tayfa :ukala:
Biz şimdi de uyuyamıyoz. Hatta uyumayı bırak yatamıyoruz bile. :KK47:

Aynen canım minnoşlar gönlümüze göre olsun inşallah 😌🤲👍
Sanki gün geçtikçe daha çok merak ediyorum yüzünü filan. İnsanda korku oluyo ya lekesi şusu busu varsa ay hep aklımda kötü şeyler

Kuzu benim zaten mide problemim vardı anca nexium kesiyodu. Süt rennie bile yaramıyo işe geçici oluyodu onlar da. Bi ilaç verdi doktor haftada iki alıyorum çok iyi geldi o. Hatta içmeyeyim Çarşamba mesela akşamı yine mide sıkıntısı. İlla içmem gerekiyo çok zor
Sizde de mi aynısı bilmiyorum uyku arasın da mide asiti bogazima doluyor gibi bogulacak gibi uyaniyorum

Günaydın canım bende 4 buçuğa kadar uyuyamadım. Bebiş de hiç durmadı o kadar sert vuruyor ki uyumak ne mümkün. Uyuyamadıkça eşime taktım. Horul horul uyuyor herif😂 Sıkıntıdan 3-4 kere kalk horluyorsun diye uyandırmayı denedim yok bana mısın demedi. Ay Nası sinirlendim bu bebek olursa da uyanamazzz, bu baba olmaya hazır değilll diye diye ağlayacak moda geldim. Geçsin artık şu stresli günler.
Sende kontrolden güzel haberlerle gelirsin inşallah🙏 Benim de yarın kontrolüm. Hem çok özledim görmeyi, hem de sezaryen için gün verecek çok heyecanlı🥰

X