2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Maşallah hemen gostermiş kendini sana
Bana dua et insallah bende saglikli kalp atişini duyarim tekrardan cinsiyetten ziyade kalp atişini duymak icimi rahatlacak
Canim normal yollami kaldin yoksa ilac mi yada catlama ignesimi
tüp bebek canım benim duyarsın inşallah stres yapma çünkü her kontrol stresli geçen cumartesi detaylı ultrason yaptı doktor birine iyi dese diğerine ne diycek diye ağzına bakıyosun rahat ol

değil ama kendisi çok dikkatli bilgili.. İkiz bebek beklediğin için tavsiyem yenidoğan ünitesinin iyi olması hastanenin onu iyi araştır
Tanam canım bundesiğini arastıracam ıns erken doğum yasamam en büyük korkum erken dogup bebeklerımı kaybetmek 22haftalık bı bebegımı kaybettım smdı ıkız korkum cok fazla

Kızlar merhaba ikizler de lekenmeler yaşadınız mi sizde ben 10. Haftam dayım pembe kahverengi lekelerim devam ediyor doktora gittim bugün bebekler iyiler Şükür doktor olabileceğini söylüyor ikiz gebelikte

Tanam canım bundesiğini arastıracam ıns erken doğum yasamam en büyük korkum erken dogup bebeklerımı kaybetmek 22haftalık bı bebegımı kaybettım smdı ıkız korkum cok fazla
Allah korusun inşallah sağlıklıca alırsın kucağına dua edeceğim sana ve bebeklerine

Ankarada doktor mu arıyorsun canım
Aslında baskent hastanesı sertaç esin e gdıyorum canım ama ikiz ve rısklı bı gebelıgım var bır erken dogumum var onun ıcn bu knuda en ıyısı olsn ıstyorm benı son haftama kdar gtmemem sebep olabilecek bı doktor smdıkı dokotrumdan memnunum

inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım bu sefer ben ümit korucuoğluna gidiyorum detaylı ultrasonu falan kendisi yapıyo şimdilik memnunuz doğumda tobb da olacak kısmet olursa

inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım bu sefer ben ümit korucuoğluna gidiyorum detaylı ultrasonu falan kendisi yapıyo şimdilik memnunuz doğumda tobb da olacak kısmet olursa
Bı kaybım oldgundan cok tedırgınım cnm snınde ıkızmı yatıyo musun ayrıntılıyı benımkıde yapıyo cnm herseyı kndı yapıyor perınatalog

Kizlar merhaba bende ikiz lere hamileyim aklima takilan bisey var bebişleriniz kac gun arayla buyukler benimki biri 8+6 digeri 9+3 de sizce gun farki kapaniyormu
Canım benim ilk aynıydı sonra birgün fark oldu sonra üç gün fark oldu 15. Haftadan beri eşitlediler hatta o kadar eşit oldu ki boy kilo aynı en son 19 haftalıkta oğlum 279 kızım 278 di. Boy olarakta kızım 0.77 cm daha uzun çıktı. Cuma günü kontrol var sağlıkla büyüdüler inşallah senin farkın çok fajşdenşzla değil ya benimkiler gibi 8+5 ken biri diğeri 9+1 di. Haftalar olması sıkıntı benim doktor önde gideni içerde tutamam ona göre doğum yapmak zorunda kalırsın dedi. İnşallah açılmaz arası canım çok fazla değil kapanıyor yani kafana takma.

Benımkılerın arasındada 4gun vardı cnm en son zaten erken doğum rıskım var ıns erken gelmezler

Insallah kapanir canim
Bakalim pazartesi randevum var ozaman farki ogrencez

Bı kaybım oldgundan cok tedırgınım cnm snınde ıkızmı yatıyo musun ayrıntılıyı benımkıde yapıyo cnm herseyı kndı yapıyor perınatalog
ikiz ama yatmamı gerektirecek bir durum olmadı çok şükür çalışıyorum, ilk haftalarda kanamam olmuştu sonra geçti şükür. kaybın düşük şeklinde mi oldu bebeğin kalbimi durdu serklaj falan yapıyorlarmış erken düşükler için

Hiç anlamadım bebegım saglıklıydı hatta 9saat yasadı cıgerlerı gelısmemıstı tam hayata tutunamadı 22haftalık dogdu ayrıntılı ultrasona girdim sorun görünmedi hersey yolundaydı doktora sonuclarla gttım kontrol ettı rahım uzunlugu kısalmaya baslamıs erken dgum rıskın var dedı bır hafta sonra gel dedı eve yolladı bı gttım bebeğin zarları cıkmaya baslamış dedı hersey bırden oldu 22dede dogurmak zrunda kaldım simdi tedbir amaçlı serklaj atıldı ama doktor tek bebeği cekmeyen rahım ikiyi cekmez falan dedı serklajın ıse yaramayacagını düşünüyo o yüzden korkuyorum cok

inşallah sağ sağlim kucağına alırsın canım bi tanıdığımız 9 ay neredeyse tuvalete bile kalkmadan yattı tek bebekte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…