2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Doktoruma danışmam gerekiyor demek ki hafta içi hemen halledeyim

Ya kızlar ben hamile değilim ama olmayı planlıyorum da bu ikiz bebek kaçıncı haftada belli oluyor hemen oluyor mu vede ikiz bebek meselesi sadece genlerle mı alakalı nasıl oldu ikiz bebeğiniz ay soru çok komik farkındayım ama merak işte

Bende şurda yerimi alayım

Kız hamilelik topikleri nerde biz orda zaten ikiz zor olur ya ama bı yandan da tatlıs bişey
Hahha asla kaçmaz çok özel çok güzel bence zor olan herşey güzeldirr. Ama benim şansım hiç yok ikiz için eşimin ailesinde var ama anneden gelen bişeymiş sanırım sende durumlar nasıl

Hahha asla kaçmaz çok özel çok güzel bence zor olan herşey güzeldirr. Ama benim şansım hiç yok ikiz için eşimin ailesinde var ama anneden gelen bişeymiş sanırım sende durumlar nasıl
Canım ben tam umutsuz vakayim ne annem tarafında nede eşimin tarafında hiç kimsede yok ya aslında meraklısı değilim fazla da konuyu görünce dikkatimi çekti aklmdaydi hep bu sorular bir sorayım dedim

Canım ben tam umutsuz vakayim ne annem tarafında nede eşimin tarafında hiç kimsede yok ya aslında meraklısı değilim fazla da konuyu görünce dikkatimi çekti aklmdaydi hep bu sorular bir sorayım dedim
Ben çok isterim valla ama pek umut yok. Biri bizi görsün lütfenn

Öyle tabi canım Rabbim ol derse olur inşallah da der. Sevinçten havalara uçarım sanırım tabi sağlıklı olsunda tek ikiz üçüz farketmez.
Merhabalaaaar
Vallahi aynen dedigin gibi Allah ol derse olur. Benim bir kiz bir erkk ikizlerim olucak. Ve cocuklukltan beri dualarimdi. Anne genlerinden geliyor fakat sülalemde yok ikiz

Merhaba Ben tüp bebek yöntemiyle ikizlerime hamileyim ama doğal nasıl oluyor bilmiyorum sanırım arkadaşın dediği gibi anne tarafında varsa oluyormus

Merhabalaaaar
Vallahi aynen dedigin gibi Allah ol derse olur. Benim bir kiz bir erkk ikizlerim olucak. Ve cocuklukltan beri dualarimdi. Anne genlerinden geliyor fakat sülalemde yok ikiz
Ya harikaymış gerçekten böyle örnekler var demekki. Peki doktorun sordu mu ailende var mı diye . O nasıl tepki verdi. Çok şanslısınn sağlıcakla al kucağına bebeklerini,banada dua et

Benim tüp bebek tedavisi ile oldu

Ya harikaymış gerçekten böyle örnekler var demekki. Peki doktorun sordu mu ailende var mı diye . O nasıl tepki verdi. Çok şanslısınn sağlıcakla al kucağına bebeklerini,banada dua et
Evet sordu, şans ozman dedi.
Ben hamile oldugumu ogrendigimde bir dahaki kontrole gidene kadar bence ikiz bence ikiz diye sayikladim. Esim tobe de diyodu cok korkuyodu.
Doktor bakti aaa size bisey diyimmi bunlar ikiz diyince eşim kirec gibi oldu ya bu zaten kac gundur diyodu ya dedi. Allahim isteyen herkese nasip etsin insallah sanada nasip etsin kisa zamanda
Ama sanirim biraz zor. Tek gebeligi bilmedigim icin mi bilmiyorum ama, iki bebek sulari plesantalari galiba bu agirlik zorluyor insani.
10 kg aldim ben simdilik. 48.5 ile hamile kaldim59um.

Çok sevindim senin adına inşallah banada nasip olur o güzel duygu benimde şuan kasıklarıma ağrı felan vuruyo belim çok ağrıyo yumurtlamanın üzerinden bi hafta geçti daha eşime diyorum çoğul gebelik ya belirtisi erken oluyo o yüzden ya kim bilir bende aranıza katılırım belki. Rabbim benim için ettiğin duanı kabul etsin canım zordur tabi çoğul gebelikle tek gebelik aynı olmaz rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

Amin canim aminn cok tesekkur ederim
Hadi guzel haberlerini bekliyoruz

Kızlar benim tiroid hormonum düşük çıktı 0.040 gibi var mi böyle basına gelen bir sorun mu acaba ? Yükseliği sorunmuş da düşüklüğğ de öyle mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…