2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Her hastahaneye göre değişiyor.. 0,35 en düşük değer, benim gittiğim yere göredir. Kafanda soru işareti kalmasını istemiyorsan doktora git...
En düşük 0.25 burda da ama tabi biraz düşük dedi doktorum dahiliye ye git dedi düşüklük me gibi birşeye sebep oluyor biliyor musunuz

En düşük 0.25 burda da ama tabi biraz düşük dedi doktorum dahiliye ye git dedi düşüklük me gibi birşeye sebep oluyor biliyor musunuz
Kendini korkutma, doktoru ihmal etme ne olur olmaz... Burdan ne yorum yapsak doğru olmaz... en doğrusu doktora git.. Fikir kirliliği yapmayalım..

Kendini korkutma, doktoru ihmal etme ne olur olmaz... Burdan ne yorum yapsak doğru olmaz... en doğrusu doktora git.. Fikir kirliliği yapmayalım..
Yok ben sizin fikrinizi merak ediyorum çünkü yüksekliği zeka geriliği yapıyormuş ama düşüklük beta yükseldikçe düşüyormuş Ondan soruyorum siz ne biliyorsunuz diye

Yok ben sizin fikrinizi merak ediyorum çünkü yüksekliği zeka geriliği yapıyormuş ama düşüklük beta yükseldikçe düşüyormuş Ondan soruyorum siz ne biliyorsunuz diye
İnanın benim bilgim yok bu konuda internetten araştırma yaparsak saçma sapan şeyler verede biliyor. bu yüzden doktotra gidin belki diyecek korkulacak bir şey yok . ve ya ilaç takviyesi verir.

İnanın benim bilgim yok bu konuda internetten araştırma yaparsak saçma sapan şeyler verede biliyor. bu yüzden doktotra gidin belki diyecek korkulacak bir şey yok . ve ya ilaç takviyesi verir.
Bi arkadaşım endokrin uzmanına sormuş aynısı basına gelmiş de yükseklik korkulacak bir durum ama düşükte hiç bir sorun yok 12. Haftada düzelecek demiş hakkatende düzeldi diyor arkadaşım gideceğim Bugün dahiliye doktoruna bakalım

Hayırlısıyla her şey yoluna girecek, sıkma canını

Kizlar merhaba bende ikiz lere hamileyim aklima takilan bisey var bebişleriniz kac gun arayla buyukler benimki biri 8+6 digeri 9+3 de sizce gun farki kapaniyormu

Kizlar merhaba bende ikiz lere hamileyim aklima takilan bisey var bebişleriniz kac gun arayla buyukler benimki biri 8+6 digeri 9+3 de sizce gun farki kapaniyormu
Gün farki degil, boyut farki oluyor o. Ölcumden ölcume de degisiyor. Mesela bazen bebek daha kivrik duruyor digeri daha uzunlamasina biri uzun biri daha kisa olculuyor. Doktorlar buyuklugune gore sayi degeri veriyorlar. Yani endise edilecek bisey yok. Zaten arada mm oynuyor. Cok ileri haftalarda onemli bunlar simdilik merak etme arasi asiri olmadiktan sonra 2 hafta gibi

Him anladim canim benim 5 gun fark var galiba endişelindim biraz

Ankarada doktorun kim cnm

Nezaket Kadıoğluydu doktorumuz çok memnun kaldım.. Ölçümleri falanda büyük oranda doğruydu.. Çok şevkatli bir insan kendisi
Perinatalog mu cnm bende başkent hastanesinde sertaç esine gidiyorum bir erken doğumum var 22haftalık smdı ıkız bebek beklıyorum serklaj atıldı cok korkuyorum tekrar bebeklerımı kaybetmekten

Perinatalog mu cnm bende başkent hastanesinde sertaç esine gidiyorum bir erken doğumum var 22haftalık smdı ıkız bebek beklıyorum serklaj atıldı cok korkuyorum tekrar bebeklerımı kaybetmekten
değil ama kendisi çok dikkatli bilgili.. İkiz bebek beklediğin için tavsiyem yenidoğan ünitesinin iyi olması hastanenin onu iyi araştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…