2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Tek yumurta ikizlerine hamileyim biri diğerinden bir hafta daha büyük benim gibi olanlar varmı
Olcumlerde farklar olabiliyor. O buyukluk kucuklukten ziyade boy olcumu yapiyorlar o an bebegin kivrik ya da duz durmasiyla ilgili. Kafana takma yani sonra esitleniyo sonra bidaha biri birini geciyo falan degisiyor yani

Tek yumurta ikizi kızlarıma hamileyim. 31+2 haftalıklar. Birisinin kilosu 1520 birisi 1370 kilo. Kiloları az mı çok mu bilemiyorum doktorum biraz geriden gidiyorlar diyor ama sizin bebekleriniz kaç kilo? (tek yumurta ikizlerine hamile anneler cevap verirse sevinirim..)

Tek yumurta ikizlerine hamileyim biri diğerinden bir hafta daha büyük benim gibi olanlar varmı
Bende 31+2 haftalık tek yumurta ikizlerine hamileyim. Benimkilerde hamileliğimin başından beri 1 hafta fark var bazen daha çok açılıyor sonra kontrole gittiğimde geri kapanıyor.. Anlayacağın belli olmuyor ölçümlerden değişebiliyor.. Şu an için tek derdim sağlıklıca gelip küvezde kalmamaları...

Tek yumurta degilim o yuzdn cevap veremiyorum.. ama senden ricam sitenin ayarlar kismina hamilelik bilgilerini yazsan, bizim gibi seninde bebeginin o haftaki durumu yaziyor, grami kilosunu kafaya takmamayi ben ogrendim cift yumurta ikizi gebelikle bile ayri ayri olcumler herkesinki farkli cikio canim hic kimseyle kiyaslamama doktoruna guven insallahh hersey cok guzel devam eder

Maşallah darısı başımıza o günleri görmek dileğiyle .. benimde tek yumurta monokoryanik diamniyotik, ttts riskinden bahsediliyor çok endişeleniyorum. İstanbuldaysanız nerede takiplisiniz?

Ikiz gebelik te kilo cok farkli oluyir mesela bana doktir 33cu hafta 2200 2300 dedi biri 2 kilo biri 1790 doğdu ultrason kilo ve boyda yanıltıyor

Tecrubeli anneler veya hamile arkadaslar bisey sormak istiyorum.
Gebelik sekeri testi yaptirdim. 50 gr seker ile 76 aclik seker sonrasi 148 geldi. 49 ile hamile kaldim 24. Hafta itibari ile 59 um. Bu kilo fazlami? İkiz gebelikte normal gebelige gore seker degerleri degisiyormu? Ya da bundan sonraki asama nedir bilen varmi

Maşallah darısı başımıza o günleri görmek dileğiyle .. benimde tek yumurta monokoryanik diamniyotik, ttts riskinden bahsediliyor çok endişeleniyorum. İstanbuldaysanız nerede takiplisiniz?
Ankara yaşıyorum:) risk dolu bi hamilelik süreci ama bizlere düşen olumlu düşünmek.. Bazen korku sarsada moralimi bozmamaya çalışıyorum çok şükür bir şekilde ilerliyoruz:)

Ankara yaşıyorum:) risk dolu bi hamilelik süreci ama bizlere düşen olumlu düşünmek.. Bazen korku sarsada moralimi bozmamaya çalışıyorum çok şükür bir şekilde ilerliyoruz:)
Teşekkür ederim cevap için. Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. Bebeklerinize ve size sorunsuz sıkıntısız sonu tüm sıkıntılarınızı unutturacak çok mutlu biten bir süreç olmasını diliyorum

Sekeri bilmyrm da kilon normal canım ben ikiz gebelik geçirdim 15 kilo aldım toplamda

Merhabalar,

Rabbim her birimize bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin.

kızlar bende çok yeniyim 5 haftalıüım dün 2 kese gördüm.hiç beklemiyordum. tüp bebekle kaldım.ne yapmam lazım perinatologmu bulmalıyım

Merhaba arkadaslar, 3 gun once kontrole gittim ve rahim incelmesi vardi. 1 gun izleyelim denildi sabahina dahada inceldi ve apar topar ameliyat.. ameliyatta 1 cm acikligim bile varmis. Mutlaka her kontrolunuzde rahim agzinizi kontrol ettiriniz cok onemliymis.
Varmi bu ameliyati olan? Ben 26. Haftama giriyorum ve sanirim artik hamilelik beni zorlayacak. Simdiye kadar cok rahttim atlayip zipladim kosturdum oturmadim oh derken birden boyle bi durumla karsilastim ve doktorum yaticaksin dedi. Ama moral olarak iyiyim. Daha ileriki haftaalr yasayan ya da yasamis arkadaslar varsa biraz anlatirmisiniz nolcak bu gobek oturup kalkamicaz mi banyo bile zorlasti, belki ben korktum o yuzden biraz tedbirli oluyorum bilmiyorum ama

Geçmiş olsun canım. Serklaj ameliyatımı oldun. Dr un ne dediyse sözünden çıkma canım bolca dinlen. Saglıkla alırsın inş canım korkma hiç ama tedbiride el den bırakma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…