2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Keseler 5. haftası ile uyumlu dedi. Öğretmenim çalışıyorum dedim dinlen bu haftalar önemli deyip rapor yazdı. Evdeyim hiçbir iş yapmıyorum sağolsun kayinvalidem bakıyor bu cumartesi kalp atışlarını dinleyeceğiz kısmetse. Benimki tüp bebek.
Sag salim kucagına almayı nasip etsin inşallah canım benimkide beş haftanın içinde pazartesi gidicem kısmetse ne dcek bakalım hakkımıza hayırlısı olsun inşallah

Kizlar merhaba, öncelikle türkcem zayif oldugu icin simdiden özür diliyorum:)
Ben 6 haftalik hamileyim doktor ikiz oldugunu söyledi (iki kese ikizleri). Kalp atislarinida cok sükür allahima duyduk. Beni endiselendiren konu birinin kalp atisi oldukca hizliydi (normali buymus) digerinin kalp atisi ötekisine bakilis daha yavasdi. Doktor bir risk olmadigini söyledi ve 4 hafta sonraya randevu verdi. Ayni durumu yasiyan varmi? Icim bir tûrlü rahat etmiyor, korkuyorum bisey olucak diye. Ayni durumu yasiyan varmi? Sevgilerle :)

Kizlar merhaba, öncelikle türkcem zayif oldugu icin simdiden özür diliyorum:)
Ben 6 haftalik hamileyim doktor ikiz oldugunu söyledi (iki kese ikizleri). Kalp atislarinida cok sükür allahima duyduk. Beni endiselendiren konu birinin kalp atisi oldukca hizliydi (normali buymus) digerinin kalp atisi ötekisine bakilis daha yavasdi. Doktor bir risk olmadigini söyledi ve 4 hafta sonraya randevu verdi. Ayni durumu yasiyan varmi? Icim bir tûrlü rahat etmiyor, korkuyorum bisey olucak diye. Ayni durumu yasiyan varmi? Sevgilerle :)
Hızlı derken kaç ölçtüm? Ben 8+5 de 169 diğeri 8+2 166 idi.

Sayi olarak malesef bisey söylemedi. Sanirim türkiyedeki doktorlar daha detayli bu konularda. Benim doktorum sadece birinin kalbinin biraz daha yavas attigini söyledi ama risk tasimadigini söyledi.
Öyle dediyse kalbini ferah tut. Çok takıntılı olmayalım şimdiden daha yolun başındayız. Bol dua...elden başka hiçbir şey gelmiyor

Merhaba hanımlar 🙂 ben aşılama sonrası ikiz gebelik oldu. Dün doktor iki kese gördü bu biri 11 mm diğeri 7 mm biri küçük 11 olan 4 haftalık dedi diğerine haftalık demedi ama içinde plesantlar oluşmaya başladı dedi yani bnde sordum iyi mi iyi dedi hayırlısı olsun dedi böyle mi oldu sizinde 😍 ilk gebeliğim 3 aylıkken sonlandı korkuyorum o yüzden

Merhaba hanımlar 🙂 ben aşılama sonrası ikiz gebelik oldu. Dün doktor iki kese gördü bu biri 11 mm diğeri 7 mm biri küçük 11 olan 4 haftalık dedi diğerine haftalık demedi ama içinde plesantlar oluşmaya başladı dedi yani bnde sordum iyi mi iyi dedi hayırlısı olsun dedi böyle mi oldu sizinde 😍 ilk gebeliğim 3 aylıkken sonlandı korkuyorum o yüzden
Hayırlı olsun. Kucağına da alırsın inşallah. Benim 5 haftalıkken 7 mm di ikiside. Seninkiler daha da iyi.

Ben şuan 9. Haftadayım hiçbir sıkıntı yaşamadım çok şükür ne bulantı ne baş dönmesi. Sonradan olur mu bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
İnşeAllah sağlıkla kuçağınıza almayı nasip etsin.

Bende 8 haftaya girdim bel ağrı dışında hiç bir belirti yok.. Normal dimi?

Kızlar ben de 14 haftalık ikizlere hamileyim,hafta sonu kasık ağrısı ve göbek altında şişlik şikayetiyle doktora gittim,gittiğim iki dr da miyomun büyümüş bebekler iyi vs dedi.ama ctesi günü bir kaç damla kahverengi leke geldi,hemen proluton depot yaptırmamı söyledi dr.ertesi gün de yine damla damla geldi,hiç kalkmadan yatıyorum,var mı böyle bir şey yaşayan?

Bende 5+3 ikiz gebeyim ama bugün kanamam oldu proluton depot yaptır dedi doktorum ama kanama su ile karısık acık pembe renkte ve fazla oldu ultrasonla bakmadılar acilde çok korkuyorum çok merak ediyorum bebeklerimi 😔

Doktorumda iğneden sonra istirahat et kanama devam ederse gel dedi ama şimdi durdu bişey yok ve kanamam ilişki sonrası oldu

X