Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Diğer gün bile çok silik değildi hatta acaba çatlama olmadı mı diye düşündüm ama 3 gün değerlendirdik inşallah bu sefer tutar ya yoksa iyice modum düşüncek 11 aydıt bekliyorum artık hayırlısıyla gelsin

Eklentiler

• IMG_20190704_131838.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 37
Aslına bakarsan benim de bariz hiçbir sıkıntım yoktu. Zaman zaman minik kistim oluyor sol yumurtada 1 tane. Bir dahaki adette atılıyor.

Aslına bakarsan benim de bariz hiçbir sıkıntım yoktu. Zaman zaman minik kistim oluyor sol yumurtada 1 tane. Bir dahaki adette atılıyor.
Onlar biz farkında olmadan her vücutta olabiliyormış canım önemli değil zaten inşallah hayırlısı bakalım

Günaydın kızlar Ne durumdasınız bakalım?
Ben hala reglin bitmesini bekliyorum. Bitse de eğlence başlasa.

Duphaston ne canım?
kuzum gebeliğe rahimi hazırlıyor ayrıca kolay hamile kalmayı sağlıyor , bebiş varsa düşük riskini azaltıyor , adet söktürücü , çikolata kisti küçültme tedavisinde kullanılıyor. Benim daha önce 3 ay olmamıştı 4.ayda bunu kullandım gebeliğimi öğrenmiştim. Bu ay yine kullanıyorum artık nasip

Kizlaar günaydinn resim atiyorum bi bakarmisiniz.. Daha ilk denememiz oldugu icin pek anlamiyorum.. Pik den sonra tekrar koyulasti.. Bat 18.07

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…