Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah razi olsun canim

Merhaba Merhaba sanıyorum vitabiotics kullanmış birisiniz. Memnun kaldınız mı gebeliğinize faydası oldu mu. Ben pregnacare yani gebeliköncesi olanını aldım. Hem erkek hem kadın için ilaç var içinde. Bugün ilk defa içtim. Yorumunu merakla bekliyorum

Ben memnun kaldım pregnacareden , zaten 2 kutudan sonra hamile kaldım

2020 de allahin izniyle gebelik planlıyorum,
Ilk çocukta hamile kalmak icin ugrastim ve allah guzel sonuclandirdi. Yaptiklarimi burdan paylasmak istiyorum, belki birlerine faydasi dokunur, su an iş arayan biri olarak, bu yazdıklarımı okuyup, faydasi dokunacak kisilerden dua almak isterim,
Bana dr sen tup yap normal yolla cocuk olmaz dedi bn vazgecmedim ugrastim, hayit tohumu, aslan pencesi, coban cantasi, civan percemi cayi ictim, incir havuc suyu her sabah kaynatip ictim, polen bal her sabah bir cay kasigi, en son sogani kaynatip suyunu ictim, sonuc pozitif cikti şükürler olsun, burdaki otlari surekli icmedim en fazla 1 hafta sonra ara verdim. Bende yan etki yapmadi, bu baskasinda yan etki yapmaz anlamina gelmiyor, dra danismadan kullanmak zararli olabilir o yuzden herkes belki kullanamaz. Simdi 2. Cocuk icin tekrar ayni seyleri yapmaya basladim, ins allah 2. yi de verir tez zamanda. Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…