Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah canm devamı gelsin Insallah bu ay nasıl değerlendirdiğini anlatır mısın bu hafta ovulasyon hafta bu ay tutsun istiyorum

Maşallah canm devamı gelsin Insallah bu ay nasıl değerlendirdiğini anlatır mısın bu hafta ovulasyon hafta bu ay tutsun istiyorum

17 haziran son adet tarihimdi. Adetimin bittiğin gün ilişki oldu 6.gün yani. Sonra 9-10-11-12-13. günleri değerlendirdik. 10. Gün ovulasyon testi pik olmuştu 11. Gün yumurtam çatladı

Ay kızlar artık biri mutlu haberi versinde
Hayırlı olsun canım sevindi aenün adına Bayadır gebe haberi yoktu, bizd kendimize sevinmiyoruz bari size sevinelim inşallah sağ salim alırsın kucağına kaçıncı denemede gebe kaldın canım ne gibi belirtiler oldu bilgi verir misin

17 haziran son adet tarihimdi. Adetimin bittiğin gün ilişki oldu 6.gün yani. Sonra 9-10-11-12-13. günleri değerlendirdik. 10. Gün ovulasyon testi pik olmuştu 11. Gün yumurtam çatladı
Anladım canm benim de bugün 9.günüm 14. Günde yumurtluyorum o güne kadar gün aşırı yapcm pik olunca mi her gün değerlendiyim??

Reactions: N8M
Anladım canm benim de bugün 9.günüm 14. Günde yumurtluyorum o güne kadar gün aşırı yapcm pik olunca mi her gün değerlendiyim??
Canım yumurtlama günün ve ondan sonraki 3 günü değerlendirmen gerekiyor. Yani toplamda 4 gün. Tabiyki bu durum eşinde sperm sorunu yoksa geçerli. Eğer varsa gün aşırı

Pik günü ve sonraki 3 günü değerlendir bence ben çok yüksek ihtimal o zaman hamile kaldım ☺
Canım yumurtlama günün ve ondan sonraki 3 günü değerlendirmen gerekiyor. Yani toplamda 4 gün. Tabiyki bu durum eşinde sperm sorunu yoksa geçerli. Eğer varsa gün aşırı
Bu ay gün aşırı düşündüm de bakalım inşallah yakalayabilirim teşekkürler kızlar

Reactions: N8M
İlk denemede mi canım, tebrikler bu arada. Bend geçen ay başladım. Çok dikkat ettik ama hamilelik olmadı. Sağlık sorunuda yok. Bu ay 2ci deneme ama yine umutlu değilim
Ben 3. Ayımda hamile kaldım. İlk ay test yapmadım 14. Gün ve sonrasını değerlendirdik toplamda 3 gün. Olmadı. 2. Ay ovulasyon testi aldım. 12. Günde pik oldu 11-12-13. Günler değerlendirdik olmadı. Bu ay yine test aldım. 10. Gün pik oldu. Ama adetin 2. Gününden itibaren 7 gün bal-tarçın-çöreoktu kürü yaptım ve bu ay pik gününde geçen aya göre çok çok koyuydu ovulasyon testimin t çizgisi. Kür etkisi sanırım.

Canım o akıntı bende oluyor 13 gün oldu hala regl olmadım geçen hafta test yaptım idrar negatif geç döllenme olabilir mi ki :)

Ben vücut dengemi bozmamak için bişey kullanamadım canım çünkü hormanlsr rahim ve yumurta durumu gayet normal seviyede. Ama bend bu ay ovulasyon da baya koyu gördüm hatta resmini atayım fotoğrafta pek kırmızılığı belli olmuyor ama geçen ay böylr değildi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…