Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:mad: bugün çok moralim bozuk uyandım ya , rüyamda arkadaşım hamile olduğunu söylüyor nerdeyse doğurmak üzere sonra diyor ki bugün doktordan geldim, diğerini farketmemişler ikizlerim olcak diyor , ben niye benim olmuyor diye ağlıyordum , ayy çok etkilendim ya :KK61:

:mad: bugün çok moralim bozuk uyandım ya , rüyamda arkadaşım hamile olduğunu söylüyor nerdeyse doğurmak üzere sonra diyor ki bugün doktordan geldim, diğerini farketmemişler ikizlerim olcak diyor , ben niye benim olmuyor diye ağlıyordum , ayy çok etkilendim ya :KK61:
Hep kafamızda ya ondan oluyor herhalde. Kayınvalidemde beni 2 kere görmüş bir kere hamileymişim bir kerede yanımda bir kız çocugu varmıs keşke gerçek olsa ama :)

kuzum gebeliğe rahimi hazırlıyor ayrıca kolay hamile kalmayı sağlıyor , bebiş varsa düşük riskini azaltıyor , adet söktürücü , çikolata kisti küçültme tedavisinde kullanılıyor. Benim daha önce 3 ay olmamıştı 4.ayda bunu kullandım gebeliğimi öğrenmiştim. Bu ay yine kullanıyorum artık nasip :dua:
Ama adet söktürücüyse gebelik durumunda tehlikeli değil mi?

Valla canım geçen aylarda 2 kere vermiştim dayanamayarak negatifi görünce moralim bozuluyordu. Şimdi heveslenipte kan veresim yok azcık daha bekliyim nasılsa anlaşılır ya adet olurum yada bebek vardır 🥰🤷‍♀️
Hadi bakalım inşallah vardır bebiş :anneadayı:

Hahahaha kız aynı durumu ben yaşıyorum şu an. Arkadaşım hamileydi dün ikiz olduğunu öğrendik. :KK70: Devamlı aklında olduğu için bilinçaltı oyunudur işte. :KK51:

X