Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ne güzel ya az kalmış senin , ayy rabbim tez zamanda versin
hamile arkadaş ile konuştum , moralim bozuluyor istemeden , sen ne zaman yapıyon diyo hep modum düştü bi anda , sabah oysa ki çok umutluydum
Ya şöyle sorulara sinir oluyorum. Ya istemiyorumdur ya da olmuyordur, iki durumda da kime ne?

Kızlar ya bugün çok kötüyüm. Akşamdan beri ateş basıyor, bulantım da var. Bunlar gebelik belirtisi değildir dimi? Bir de sınav görevim var bugün 2 tane Birazdan çıkacağım evden, 4 buçuğa kadar sürecek. Off nasıl dayanacağım yaa..

Çok geçmiş olsun

Bende de ateş vardı bu hafta. Durduk yere yanıyodu yüzüm. Hamiş belirtisi. İnşallah olur

Canım çok geçmiş olsun. Dikkat et kendine çok yormamaya çalış.

Günaydınn kızlaarrr
Şükür bugün regl oldum. Tatil zamanıma denk gelecek diye çok korkmuştum. Hem bir an önce olsun bitsin şu kimyasaldan kurtulayımda değerlendirmeye başlayayım artık.

Günaydınn kızlaarrr
Şükür bugün regl oldum. Tatil zamanıma denk gelecek diye çok korkmuştum. Hem bir an önce olsun bitsin şu kimyasaldan kurtulayımda değerlendirmeye başlayayım artık.
Bende bugun yarın olcam cnm aynı dusuncedeyım nabalım buau olmadı testler negatıf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…