Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu kadar çabuk bulantı belirtisi yapar mı ki? Erken gebelik testin varsa yaparsan iyi olur

Bence yapmaz ama bilemedim. Erken gebelik yok da gebelik testim var 2 tane, bat geçmeden yapmayacağım onları da..
Evet yapma canım bende yapmayacaktım güya dayanamadım yaptım yine hüsran bak erken gebelik testi negatıf cıktı, bidaha adrtim gecmeden asla yapmayacagım test mest

Evet yapma canım bende yapmayacaktım güya dayanamadım yaptım yine hüsran bak erken gebelik testi negatıf cıktı, bidaha adrtim gecmeden asla yapmayacagım test mest
Ben de geçen ay erken gebelik testi yapmıştım bata 2 gün kala mı neydi, gerçekten insan üzülüyor negatifi görünce.. Ki daha deneyeli 6 ay falan oluyor

Merhaba tatlis anne adayları bende katılayım araniza belki bir cesaret bebiş düşünürüm
Merhaba hoş geldin canım :) Kaç yaşındasın, ne kadarlık evlisin? Ben de pek bebek düşünmüyordum ama bu yola girdiğin an nedense hemen olacakmış hissi oluyor başta, sonra 2 ay 3 ay diye diye 6. aya geldik hala deniyoruz bir şey yok meydanda :) İnşallah en kısa zamanda hayırlısı olur hakkımızda..

Merhaba canim teşekkürler 29 yaşındayım 5 yıllık evliyim eşim istiyordu birkaç aydır ben yok diyordum alındı galiba şimdi bende istemiyorum diyor :) kendi düşüncesini onemsemedigimi zannetti galiba . Bende bu fikre alışmak için araniza katılayım dedim şu an korunuyoruz . Inşallah hayırlısıyla isteyen her anne adayı kucağına sağlıkla alır bebisini çok güzel bir duygu . Lakin büyütmek te bir o kadar zor o yüzden tam karar vermek lazım. Sen kaç yasindasin

Ben de 30 yaşındayım, Kasım da 3 yıllık olacak inşallah evliliğimiz.. Biz de 6 ay öncesine dek çocuk konusunda pek hevesli değildik, sonra ne olduysa bu fikre ısınmaya başladık. İlk aylarda bazen korunduk bazen korunmadık. Bu ay da ilk kez ovülasyon testiyle yumurtlama günümü tespit edip denedik bakalım tutacak mı :) Aslında bir çocuk yetiştirmek beni fazlasıyla tedirgin ediyor böyle bir zamanda.. Layığıyla yetiştirebiliriz umarım.

Bende vajinaya bir Batma var kızlar. Mantardan dolayı mıdır nedendir bilemiyorum. Kaç gündür mantar olduğum için anlayamadım ama 2 gündür var bu. Bata da 5-6 gün falan var.

Inşallah hayırlısı ile gelsin :)

Arkadaşlar bende hamilelik için yavaştan hazırlanıyorum.Bugun doktora da gittim doktor takibi ile inşallah deneyeceğm diğer ay.Doktora da sordum başka doktora da sormuştum yumurta çatlama gününde yoğun bi şekilde işyerinde çalıştıgım esnada çok fazla çatlamayı hissediyorum karnım şişiyor gaz gibi ve kasıklarım çekiliyor.Her ay değil ama yılın 6 ayı böyle nerdeyse.Doktor güzel bişi hissetmen şanslısın dedi.Ama günlük rutin hayatımı bile etkiliyor.Benim gibi olan varmı? Bir de değerlerin güzel dedi doktor kan testinde ama sormak istiyorum fsh 6.93 çıktı lh 4,43.fsh yüksekmidir bilemedim.

Rüyamda gebelik testi yapıyordum ve çok silik çıkıyordu inanamıyordum kan testi yapıyordum 200lerde çıkıyordu. Doktoruma gidiyordum hamileyim diye keseyi göremiyordu 10 gün sonra tekrar gel kese gözükür diyordu falan.. Rüya çok güzel de uyanması çok kötü oldu.. Ben genelde adet olmadan 1 hafta önce böyle uzun soluklu rüyalar görürüm alıştım artık ama bu rüya hamilelikle ilgili olunca çok etkileniyorum.. Bugün bütün gün bunu düşünücem şimdi, içimde hep bi gerçekleşseydi keşke burukluğu olacak. Çünkü olmasını istediğim bi şeyi yaşadığımı görmek beni çok etkiliyor.

Sağol canım

Hadi ya, öyleyse razıyım buna..

Sağol canım, sabahki oturum erken bitti şükür.. Öğleden sonra yedek olduğum için 4 buçuğa kadar duracakmışım
Galiba en şanslı benim yedek salon cıktı bana da ögrenci gelmedi yarım saat bekleyip geldim öğretmen anneler topiği mi açsak acaba

Galiba en şanslı benim yedek salon cıktı bana da ögrenci gelmedi yarım saat bekleyip geldim öğretmen anneler topiği mi açsak acaba
Çok iyi olmuş canım senin için.. Bugün de 11de bitti benim görev.. Haftaya da kpss var. Normalde sınav görevi hiç almıyorum ama bu sene alasım tuttu pişman oldum sıcaklarda
Branşın ne senin?

Çok iyi olmuş canım senin için.. Bugün de 11de bitti benim görev.. Haftaya da kpss var. Normalde sınav görevi hiç almıyorum ama bu sene alasım tuttu pişman oldum sıcaklarda
Branşın ne senin?
Aynen süper oldu ben bile şaşırdım normalde böyle şeyler bana hiç denk gelmezdi.. Branşın Matematik senın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…