Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Acaba çok takip ediyoruz diye mi böyle kızlar, eşim hep stresten oldurnçmucan diyor. Hak vermiyor değilim de düşünmeden edemiyorum

Acaba çok takip ediyoruz diye mi böyle kızlar, eşim hep stresten oldurnçmucan diyor. Hak vermiyor değilim de düşünmeden edemiyorum
streste etkiliyor canım , amman olmaz dediğinde oluyor çoğu zaman , beklentiye girmemek lazım ama işte yapamıyoruz, çünkü çok istiyoruz

Benden de geldı bıkacgundur valla ama sanırım hamıle degılım 2 gun var bata

Canım çok sevindim senin adına.. İnşallah bize de nasip olur. Ben de vajinismustum 2 yıl boyunca, Ocak ayında yendim. Sonrasında enfeksiyonlar, kist patlamaları peşimi bırakmadı. Hep tedavi sürecindeydim bir süre, denediklerimiz de olmadı tabi yarım yamalak denediğimiz için tedavi yüzünden.. İnşallah nasipse olur bundan sonra..

inşallah Rabbim gönlüne göre versin. En büyük tavsiyem kafaya takmamak, ben önceki ay çok taktım olsun olsun diye olmadı Bu ay sadece kistim var onla uğraşırım öbür ay olur inşallah dedim. Ama öbür aya kalmadan dün sürprizle karşılaştım. Tabi Rabbimin ol demesiyle olur ama psikolojinin çok etkisi var.
Kafanız rahat olacak elinizden geleni yapın ama düşünmeyin.
inşallah herkes güzel haberlerini alır, sağlıkla kucaklarına alır

Ben bu ay için aşırı beklentideyim bir de stres oldum ya geçmiyorda

Ya ben de bu ay nedense epey ümitliyim, eşim bile diyor bu ay olacak diye.. Daha bir hafta var bata yaaa
Ya ben de bu ay nedense epey ümitliyim, eşim bile diyor bu ay olacak diye.. Daha bir hafta var bata yaaa
ne güzel ya az kalmış senin , ayy rabbim tez zamanda versin
hamile arkadaş ile konuştum , moralim bozuluyor istemeden , sen ne zaman yapıyon diyo hep modum düştü bi anda , sabah oysa ki çok umutluydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…