Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hoşgeldin , olsun sen yine de hiç kasma sıkıntı ettikçe olumsuz olur bak. Doktora gittin mi hiç kontrole falan?
Üç ay öncesinde gitmiştim,rahmin temiz olduğunu bir problem olmadığını söylemişti,beklemedeyiz bakalım,bende folik asit kullanıyorum

Stres sanırım,aslında hemen hamile olabiliyor zannediyordum meğer ne kadar yanılmışım

Hos buldum cnm Evet ya bende de beyaz akinti var . Bi ara ole cok geliodu ki herlde yumurtlma akintisidr dedim. Gun icerisinde goz kararmasi yasiorm.bulanti falan yok. Gogsumun de ucu agrio kasinio surekli

İnşallah canım zaten dediğim gibi bu ayda olmazsa ovülasyon testiyle bakıcam. Gerçi ne kadar bakarsan bak allah nasip etmedikçe olmuyor.

ben bitki çaylarından korkuyorum canım ya , doktorum sürekli içmek düşüğe neden olduğunu söylemişti tavsiye etmedi bana. ben yumurta kalitesi için bal tarçın çörekotu yapmıştım regli olursam yine başlıcam

Merhaba. Beni de listeye dahil edebilir misiniz acaba ? Bat 15.07.2019 Ayrıca bu başlığı açtığınız için de ayrıca teşekkürler.

İnşallah canım zaten dediğim gibi bu ayda olmazsa ovülasyon testiyle bakıcam. Gerçi ne kadar bakarsan bak allah nasip etmedikçe olmuyor.
Koalacım ikimiz aynı zamanda çalışmaya başlamış bulunuyoruz daha fazla hiiiç beklemeden haberi alırız diye umuyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…