Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahahhaha ay al benden de o kadar bizimde 2.ayımız. Birde ben geçen ay çok belirti hissettim meğer hepsi psikolojikmiş. Mesela bu ay dinlememeye çalışıyorum kendimi daha belirti falan hissetmedim ama buraya takılmakla iyi mi yapıyorum kötü mü bilmiyorum çünkü hep gebelik konuşuluyor. İnsanın ister istemez hep bilinçaltında kalıyor.

merhabalar ben yeni üye oldum siteye. beni de dahil edin lütfen. ben de güzel haberler için bekliyorum. 23 haziran da regl olmam gerek ama ne olacak hiç bilmiyorum. normal regl belirtilerim var sadece.

Yukarıdakilerin hangisi daha iyi peki ben de deneyeyim sağol bu arada canım

Merhaba bizde istiyoruz bu 5.ayımız bu ay ovülasyon testiyle maalesef olmadı şuan reglim Bat:16.07.2019
Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşAllah

ilk deneme de kullanmak gerekir mi benim adetlerim çok düzenli değilde

Evet canım herkesin yumurtlama tarihleri farklı probramlar yanlış gösteriyor , en sağlıklısı ovulosyon testi . Ovulosyon harici günlerde hamiş kalma şansı çok düşük. Evet bazı arkadaşlar lekelnme yaşıyor , inşallah seninde öyledirr

Merhaba hanimlar ben de varim. Benm de bat 25 haziran . Senden bi gun sonra sende belirtiler var mi hic topikimizin sahibi
Merhaba canım hoşgeldin :) mevet tarihlerimiz çok yakın . Göğüslerde dolgunluk ve sızı var. Bugünde kasığımda batma var, popmda ağrıyo , bir de beyaz sıvı akıntımda var hayırlar olsun diyelimm. Sende var mı peki?

biz Tüp bebekle deniyoruz, 2 kez hüsrana ugradim, Rabbim 3cüde kucagimiza almayi nasip eder insallah
Olur allahın izniyle , hiç sıkma canını üzülme streste engel olur bak , akışına bırak , güzel düşün, bol bol dua ile içini ferahlat

inofolic hapı kendin alıp mı kullandın yoksa doktor mu tavsiye etti. Bende folik asit kullanıp kullanmamakta kararsızım gebelik öncesinde, zaten daha doktorda kullan falan demedi bana
Kullan bence, gebelik düşünen anne adaylarına 3ay öncesinden başlatıyorlar , bende folbiol kullanıyorum

merhabalar ben yeni üye oldum siteye. beni de dahil edin lütfen. ben de güzel haberler için bekliyorum. 23 haziran da regl olmam gerek ama ne olacak hiç bilmiyorum. normal regl belirtilerim var sadece.
Merhaba hoşgeldin canımm , oo sen benden 1 gün öncesin hayırlısı inşallah görürüz çift çizgileri

Kendinizi çok dinlemeyin kızlar. Geçen ay ben o kadar dinledim ki kendimi göğüs hassasiyeti, mide bulantısı, bel ağrısı hepsini kesin hamile kalmışımdır dedim testler aldım falan bir gün öncesinden adet olduğum olmuştur da ilk defa bünyem resmen dalga geçer gibi iki gün öncesinden verdi uyarıyı stres gerçekten etkiliyor. Bu ay olursa olur moduna geçtim kafaya taktıkça zaman geçmiyor yoksa. Folik asidi yaklaşık iki aydır içiyorum birde doktorumun verdiği takviye vardı o kutu bitti. Hayıt tohumunu düzenli olmasa da içmeye başladım çok kasmıyorum kendimi artık

hayıt tohumunu neden içiyosun ? neye faydası var merak ettim

Merhaba bizde istiyoruz bu 5.ayımız bu ay ovülasyon testiyle maalesef olmadı şuan reglim Bat:16.07.2019
Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşAllah ❤
Merhaba hoşgeldin , olsun sen yine de hiç kasma sıkıntı ettikçe olumsuz olur bak. Doktora gittin mi hiç kontrole falan?

Hayıt tohumu çayını ben de yapıp içiyorum 13 gün felan oldu fsh ı düşüyormuş ve çok faydalıymış hamile kalma şansını da arttırıyor benim fsh hormonu yüksek çıkmıştı diye başladım hayıta

Bu sitede okumuştum adet ağrılarına ve yumurtlamaya yardımcı oluyormuş. İnternetten detaylı araştırdım. Kadınlar için şifa diyorlar. Benimde adet ağrılarım çok şiddetli doğum sancısı çeker gibi, birde yumurtlamaya yardımcı olduğundan hamile kalmayı kolaylaştırdığı için denemeye başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…