Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Laboquıck marka ovulasyon testı aldım.adet dönemindeyim şu an bitince yapıcam. Hemen mı başlamam gerekir teste. Daha önce hiç yapmadım nelere dikkat etmem gerekir

ben bitki çaylarından korkuyorum canım ya , doktorum sürekli içmek düşüğe neden olduğunu söylemişti tavsiye etmedi bana. ben yumurta kalitesi için bal tarçın çörekotu yapmıştım regli olursam yine başlıcam
Bal tarçın çörek otu kürü nasıl oluyor balböceği :eek:

Bal tarçın çörek otu kürü nasıl oluyor balböceği :eek:
Canım reglinin 1.günü başlıyorsun 7gün boyunca sabah aç karına ye eşinde yesin , kaliteli yumurta olmasına yardımcı oluyormuş, bir önerim daha var ovulosyon ile takip edilmesi gerek yalnız o şekilde doğru sonuca varılır. Ovulosyon testinde çift çizginin silikleştiğinde duphaston kullanıyorsun ta ki regline kadar. Bebek varsa tutunmasını sağlıyor, bir de yumurtanın sağlıklı şekilde çatlamasını yardımcı oluyor. Ben daha önce bu şekilde gebe kaldım. Bu ay tutmaz ise temmuzda bal-tarçın-çörekotu , ovulosyon ve duphaston üçlüsünü kullanıcam

Laboquıck marka ovulasyon testı aldım.adet dönemindeyim şu an bitince yapıcam. Hemen mı başlamam gerekir teste. Daha önce hiç yapmadım nelere dikkat etmem gerekir
Sabah ilk idrarın ile kullanma yanlış çıkma ihtimali var. Öğleden snra yada akşam olur 1/2saat kadar sıvı kesinlikle tüketmiyorsun 1/2 sonunda testi kullan.Hemen başla derim erken yumurtlayanlarda var ,örnek ben mesela regliden sonra 3/4/5 günü yumurtlama görüyorum. Çift çizgiyi görünce bize de bildir :)

Merhabalar ben de katılmak istiyorum ama bat tarihim karışık en son adet son günü tarlusal kullandım o bittikten 4gun sonra yeniden hastalandım 3gun kahverengi leke şimdi buna göre mi hastalanırım normal seyrinde mi bilmiyorum 😞 bu yüzden ovulasyon da takip edemiyorum akıntı olursa ona bakacam

Ben hiç Kür yapmadım bir de reflü ve gastrit var o yüzden çekiniyorum. Ovulasyon testi aldım. Adetim dün bitti. Pazar günü testi yapmaya başlayacağım inşallah. Sizce soğan kürüne başlamalı mıyım?

Ben hiç Kür yapmadım bir de reflü ve gastrit var o yüzden çekiniyorum. Ovulasyon testi aldım. Adetim dün bitti. Pazar günü testi yapmaya başlayacağım inşallah. Sizce soğan kürüne başlamalı mıyım?
ovulosyon gününden eminsen pazar günü yap ama bilmiyorsan regli bitiminden snra 2.günü başla derim , erken ovulosyon olanlarda var

Merhabalar ben de katılmak istiyorum ama bat tarihim karışık en son adet son günü tarlusal kullandım o bittikten 4gun sonra yeniden hastalandım 3gun kahverengi leke şimdi buna göre mi hastalanırım normal seyrinde mi bilmiyorum 😞 bu yüzden ovulasyon da takip edemiyorum akıntı olursa ona bakacam
aa değişik olmuş canım ovulosyon testi kullan derim

ovulosyon gününden eminsen pazar günü yap ama bilmiyorsan regli bitiminden snra 2.günü başla derim , erken ovulosyon olanlarda var
Yani çok emin değilim tabii ki. Beni de listenize alın 🥰 2 senelik evliyim 1,5 senedir istiyoruz hiçbir sağlık problemimiz çıkmadı. 1,5 senedir istiyoruz ama 6 aydır falan çok ciddi şekilde istiyoruz diyeyim. Ama nasip olmadı, olmadıkça daha da streslindik maalesef

1 başarısız deneme bu ay denemeye devam, benim de bat 19 temmuz :)
Merhaba hoşgeldin , hep beraber bebiişi görene kadar denemeye devammmm :KK200:

merhaba son regli tarihim 9 hazirandı, yumurtalama takibi yapıyorum. Bat 9 temmuz benide yazar mısınız

Merhaba hoşgeldin , takibi nasıl yapıyorsun canım testle mi?

Bat 17 temmuz ama salı günü hastaneye gitcem tedavi başlarsak değişebilir 💜

Merhaba hoşgeldin , ne tedavisi acaba?

Merhaba. Beni de listeye dahil edebilir misiniz acaba ? Bat 15.07.2019 Ayrıca bu başlığı açtığınız için de ayrıca teşekkürler.

Merhaba hoşgeldin , sen geldiğin için bizlerde teşekkür ederiz hepimizin amacı aynı , inşallah yakında herkes birer birer bebişli olcak

Bu listeye de girim 😊 bni de ekle bat 25

Merhaba hoşgeldin , hemen ekliyorummm

Yani çok emin değilim tabii ki. Beni de listenize alın 🥰 2 senelik evliyim 1,5 senedir istiyoruz hiçbir sağlık problemimiz çıkmadı. 1,5 senedir istiyoruz ama 6 aydır falan çok ciddi şekilde istiyoruz diyeyim. Ama nasip olmadı, olmadıkça daha da streslindik maalesef
Bilmiyorsan canım pazara bırakma çok geç , eğer erken yumurtlar isen kaçırırsın. Sen yarın başla bence. İnşallah hepimizin bebişleri olcak hayırlısı ile , burda hamiş maceralarımızıda paylaşıcaz . Bal çörek otu tarçın ve duphaston tavsiye ederim.:)

Merhaba hoşgeldin , hep beraber bebiişi görene kadar denemeye devammmm :KK200:

Merhaba hoşgeldin , takibi nasıl yapıyorsun canım testle mi?

Merhaba hoşgeldin , ne tedavisi acaba?

Merhaba hoşgeldin , sen geldiğin için bizlerde teşekkür ederiz hepimizin amacı aynı , inşallah yakında herkes birer birer bebişli olcak

Merhaba hoşgeldin , hemen ekliyorummm
Merhabaa 🤗 genelde testle yapıyorum ama benim prolaktin sorunum var o yüzden ovu yakalamam pek bişey ifade etmiyo 🙇🏻‍♀️ Bakalım bu ay doktor nasıl bi yol önercek tedaviye başlicaz nasipse salı günü 🥳

X