Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi yaptın canım bu yıl size uğur getirsin ♥
En yakın sürede sağlıklı sıhhatli evlatlarınız olsun inşallaaahh .
Bizde haberlerinizi alıp mutlu olalaım ♥
Amin inşallah canım benim sağol güzel duaların için

Reactions: H E
Rabbim hepimizi Saglikli Evlatla müjdelesin, kavustursun insallah,, bende birgün böyle bir listede olabilirmiyim, hamilelik takvimini hafta hafta ilerletebilirmiyim bilmiyorum Insallah Allahim en kisa zamanda isteyen herkese saglikli hayirli evlatlar verir

Amin ovulosyonu yakalayabildin mi ?
Valla ben pek anlamıyorum yumurtladığımı normalde telefondaki uygulamalarda yanlış gösteriyor diyorlar 32 günde bir regl oluyorum ben. Gün aşırı yapınca illa denk gelmiştir diye düşünüyorum ama Bu ay olmazsa ovülasyon testi alıp takip edeceğim inşallah gerek kalmaz. He birde bu ay inofolic kullanmaya başladım ben döngünün ortasında bir lekelenmem oldu netten araştırdım yumurtlama kanaması falan dediler o günü de değerlendirdim ama hayırlısı artık.

Merhaba hoşgeldin , olursun canım neden olmayasın , ne zamandır bebiş istiyorsun ?

Teşekkür ederim hoşbuldum canım. Bat tarihim 15.07.2019

biz Tüp bebekle deniyoruz, 2 kez hüsrana ugradim, Rabbim 3cüde kucagimiza almayi nasip eder insallah
İnşallah canım bu sefer sağ salim kucagına almak nasip olsun bu ay herkese uğurlu gelsin bebek bekleyenlerin hepsi müjdeli haberi alsın

inofolic hapı kendin alıp mı kullandın yoksa doktor mu tavsiye etti. Bende folik asit kullanıp kullanmamakta kararsızım gebelik öncesinde, zaten daha doktorda kullan falan demedi bana

Bu ay bende de gebelik olmazsa bende diğer adet dönemimden sonra ovulasyon testi kullanayım bari olmadıkça stres yapıyorum çünkü

inofolic hapı kendin alıp mı kullandın yoksa doktor mu tavsiye etti. Bende folik asit kullanıp kullanmamakta kararsızım gebelik öncesinde, zaten daha doktorda kullan falan demedi bana
Canım ben düşündüğüm andan itibaren folidoce kullandım ilk 2 ay sonra inofolici duydum zaten takviyeymiş netten falan araştırdım kendim aldım kullanmaya başladım. Pkolular günde 2 paket falan içiyorlar ben her sabah aç karnına 1 paket karıştırıp içiyorum suya. Doktorum 3 ay önceden folik asit kullanmaya başla demişti ama marka vs önermemişti.

Cuma günü bende doktora gideceğim bakalım o zaman bu folik asit olayını soracağım bende başlarım herhalde cunku coğu kişi kullanıyor kullanmayıp sonra sıkıntı yaşarsamda üzülürüm

Cuma günü bende doktora gideceğim bakalım o zaman bu folik asit olayını soracağım bende başlarım herhalde cunku coğu kişi kullanıyor kullanmayıp sonra sıkıntı yaşarsamda üzülürüm
Başla canım eksikliği spina bfida neden bir hastalığa neden oluyor bebeklerde. Ne kadardır deniyorsun?

Başla canım eksikliği spina bfida neden bir hastalığa neden oluyor bebeklerde. Ne kadardır deniyorsun?
Bu ay ikinci ayımız olacak inş ya nedense korunmayı bırakıp ilk ay denedıgımızde kesin olur gözüyle bakıyordum olmayınca hüsran oldu bıraz boyle beklemedıgım için, şimdide korkuyorum ya olmazsa dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…