Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ahh o maddiyat konusu zaten çalışan anneler için çok zor geliyor doğum sonrası , birazcık ekonomik özgürlükte sınırlandırılıyoruz. Bende senin gibi düşünüyordum ama ya hemen olmazsa diye başladım , çünkü diğer gebeliğimde 3ay sonra tutmuştu
şurda ki formları okudukça korkmadım desem yalan olur :KK43: inş önümüzdeki hafta doktora gidip kontrollerimi yaptırcam süreçle ilgili bilgi alacağım inş ondan sonra da Ağustosta başlarız. inş çok beklemeyiz en büyük korkum o . maddiyat konusunda şükür iyi durumdayız ama ben biraz pinpirikliyim sanırım en iyisi olsun istiyorum . evet maddi olarak sınırlandırılmak hiç istemediğim bir şey o yüzden daha ortada bi şey yokken bişeyler almaya bile başladım ya alamazsam diye :KK43:

şurda ki formları okudukça korkmadım desem yalan olur :KK43: inş önümüzdeki hafta doktora gidip kontrollerimi yaptırcam süreçle ilgili bilgi alacağım inş ondan sonra da Ağustosta başlarız. inş çok beklemeyiz en büyük korkum o . maddiyat konusunda şükür iyi durumdayız ama ben biraz pinpirikliyim sanırım en iyisi olsun istiyorum . evet maddi olarak sınırlandırılmak hiç istemediğim bir şey o yüzden daha ortada bi şey yokken bişeyler almaya bile başladım ya alamazsam diye :KK43:
Çalıştığımız için alışığız her ay düzenli maaşa o yüzden zor geliyor

Bende şöyle kenardan kenardan izlemedeyim Hoppa geçen ay denemeye başladık ama olmadı bu ay belki diyorum artık:KK22: Temmuz 2 beklemedeyim 🤲🏻
Allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin , geç olsun güç olmasın inşallah alırız temmuzda güzel haberlerini

Beni de ekleyebilir misiniz? Şuan adet dönemimdeyim artık bir sonraki aya kısmet. İncir kürüne adet döneminde başlanabiliyor mu?

Beni de ekleyebilir misiniz? Şuan adet dönemimdeyim artık bir sonraki aya kısmet. İncir kürüne adet döneminde başlanabiliyor mu?
Hoşgeldin :) tamamdır canım ekleyim bat tarihin ne ? İbrahim Saraçoğlu tavsiyesini aşağıda paylaştım
PROF. DR. İBRAHİM SARAÇOĞLU'NDAN HAVUÇ VE KURU İNCİR KÜRÜ
MALZEMELER
- 2 tane büyük boy havuç
- 20 tane kuru incir
- Yarım litre klorsuz su
HAZIRLANIŞI
Öncelikle klorsuz suyu tencerede kaynatarak 4-5 cm uzunluğunda bıraktığınız havuçları içine atın. Kapağı kapalı şekilde 20 dakika kaynattıktan sonra ayrı kapta kaynayan yarım litre suya bıçakla üzerine çizik atılmış 20 kuru inciri atın. Üzeri kapalı şekilde 15 dakika daha kaynatın.
Karışımdan kalan haşlama sularını çok fazla soğutmadan karıştırın. Her sabah kahvaltıdan 15 dakika önce tüketmek kaydıyla 20 gün uygulayın.

Hiç kullanmadım kullanmak işe yarıyor mu
Evet kuzum yarıyor , ovulosyon gününü tespit edip hamile kalma şansın daha yüksek , yumurtaların çatlayıp çatlayamadığını anlayabilirsin. Ben daha önce 2.kez kullanışımda işe yaradı, bu ay tutmazsa temmuzda alıp başlayacağım

X