Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bir sorum var lutfen yardim edin kafam cidden karisti. Simdi normal sartlara ovu haftasindayim...

2 gun one ovu belirtilerini yasadim su seffaf akinti oldu
Test ise boyleydi

Sonra dahada koyulasir diye dusundum ertesi gun aniden cok silik bir cizgi cikti. Tamam dedim belirtiler var testte koyu catladi.

Bugunde baska marka deniyim dedm predictorunkini denedim boyle cikti...

Yumurtam mi yok acaba catlamiyo mu oyleyse seffaf akinti niye geldi, belirtilerinide hissediyorum eger oyleyse bu niye koyulasti hangi gunu denicemi sasirdim onu birakin hangi gun catliyo onu bile anlamis degilim artk

Boyle olabilir mi koyuyken silinip ertesi gun tekrar koyu?

Selam kızlar, bugün hiç uğrayamadım buralara. Ne güzel her yerden arkadaşlar var. Bende istanbuldayım. 26 yaşındayım.
Aranızda spor yapan var mı merak ettim gebeliğin ilk zamanlarında sıkıntı olur mu sizce?

Nasıl rahatlattiniz anlatamam, çok sağ olun cidden

Inan ki kasmana gerek yok gunde kac defa bakiolr bole. Herkeste ayni sey var utanma da yani kesinlikle icin raht olsn acidan yana . Ben acidan deil de utandgim icin cekindim bacagimi tam acamiodum
Utanmam ayol, adamın karısına bile artık o gozle bakabildigini sanmam. Yazık bikmistir görmekten

bende yapıyorum spor salonundaki hocalar bir şey olmıycağını söylediler ama yinede bana çok yorucu yaptırmıyorlar aralarda dinleniyorum 1 dk ara yerine 3 dk flaan

bende yapıyorum spor salonundaki hocalar bir şey olmıycağını söylediler ama yinede bana çok yorucu yaptırmıyorlar aralarda dinleniyorum 1 dk ara yerine 3 dk flaan
Kardiyo mu yapıyorsunuz? Ben reformer pilates yapıyorum bazen çok alengirli hareketleri oluyor ya acaba etkiler mi diye düşündüm

Ben yillardir yaparim ama gebelik dusundugumden beri yapmiyorum doktorum hic ama hic pimpirik olmamasina ragmen hatta ekstra rahat bi tip yapamazsin dedi sadece hamileyken hamile pilatesi oda agirliksiz falan. Hayatimda ilk defa spor yapmadigim bir ay yasiyorum (gebelik calismalari suruyor)

sadece yürüyüş yapsak olabilir aslında

Ben her gün günde 10.000 adım atıyorum ya kötü mü yapıyorum? Doktorum diyebileceğim sürekli gittiğim birisi yok maalesef.
ben sporda yapıyorum ama kendimi çok yormadan salondaki hocalar yapsan bir sorun olmaz dedi ama bilemiyorum doktor kontrolünde yapan arkadaşlarımda oldu ama bende doktoro hiç gözükmedim hep kırmızı kart yediğim için

Bende pilates yapıyorum. Doktor ilk 3 ay dikkat edilmesi gerektiğini söylemişti. Ağır spor yapma, pilates sıkıntı olmaz demişti. İstersen sende bir doktoruna danış.

Bende pilates yapıyorum. Doktor ilk 3 ay dikkat edilmesi gerektiğini söylemişti. Ağır spor yapma, pilates sıkıntı olmaz demişti. İstersen sende bir doktoruna danış.
Senin de reformer mı yoksa mat üzerinde olan mı canım? Tamam,teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…