Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mat üzeri canım. Belki de o yüzden sıkıntı etmedi doktorum. Ama gene de dikkatli olmak gerekiyor. Gerçi olduktan sonra millet hopluyor zıplıyor gene birşey olmuyor.
Evet orasıda doğru. Neyse ben benim hocaylada konuşayım bir ona göre hareket yaptırsın bana doktora danışana kadar.

@balboceği35 canım ben dün adet oldum Malasef bir sonraki aya inşallah çok ama çok erken geldi benide eklemen inanılmaz hoşuma gitti çok mutlu oldum

şuan yumurtlama dönemindesin canım iyice değerlendir. Farklı marka olduğu için sana silik gelmiş fakat değil, tamamen silik olana kadar devam et teste

Selam kızlar bende araniza gelebilir miyim ben bu ay bat söylemesem daha iyi ama bu aydan pek umudum yok çünkü

Kizlar bata 4 var ama bende akinti cogalio sanki beyaz ama acik beyaz saydam deil. Sizce umutlnmali miyim

Merhabalar beni de alırmısınız listenize Bat 29 haziran, yumurtlama dönemlerini elimden geldikçe verimli geçirmeye çalıştım umarım tutmuştur

Bi şey soracağım çok düşünmekte bebek olmamasına engelmiş. Ben çalışmıyorum artık hep evdeyim sadece spora gidip geliyorum ve aklımda sadece hamile olmalı var. Bir de Başak burcuyum takıntılı bi insanım düşünmeden edemiyorum. Sizce en iyi yöntem nedir düşünmemek adına?

Hobi edin canım başka uğraşların olsun. İlk zamanlar bende öyleydim şimdi telefondaki uygulama haber verdikçe hatırlıyorum

Hobi edin canım başka uğraşların olsun. İlk zamanlar bende öyleydim şimdi telefondaki uygulama haber verdikçe hatırlıyorum
1 senedir istiyoruz fakat olmadı. Hiçbir sorun da gözükmüyor dedi gittiğimiz doktor ama ilgilenmesini hiç beğenmediğim için içim rahat etmedi.

Merhaba bat 6 temmuz daha yumurtlama yok degerlendırmeye devam sızler nasılsınız

Stres yapma düşünme, düşünmeyi bıraktığın zaman olur derler. Bende bir Başak burcu olarak bunu yapmak hiç kolay değil. Söylemesi kolay ama yapması öyle değil işte. Ben çalıştığım halde sürekli aklım çocuk da oluyor ki evde olunca haliyle daha zor olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…