Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beni de aynı şekilde çok bana hitap etmiyor yeni yerleri keşfetmek,o şehrin tarihi dokusu,yemek kültürü daha çok ilgimi çekiyor
Demi ya. Mesela bir otele gidiyorsun yiyip içip havuza girip yatıyosun. Bu bana pek hitap etmiyor. Ama dediğin gibi yeni yerler keşfetmek, yeni yerler görmek daha güzel oluyor. Tabi tercih meselesi gene de.

Ben de evlnmeden once 7 kilo falan verdm 61 oldm gelinlikte zayf gorunim diye soonra da esim soalsn seviorm diye hep sevdgim seyelri getrdi yedim saldim kendimi 5 kilo aldm Allhtan gun icinde cok yemiorm yoksa simdi 80 kilo olmustm
valla tatlı tatlı götürünce cidden alıyosun farketmiyo insan

Çok
Demi ya. Mesela bir otele gidiyorsun yiyip içip havuza girip yatıyosun. Bu bana pek hitap etmiyor. Ama dediğin gibi yeni yerler keşfetmek, yeni yerler görmek daha güzel oluyor. Tabi tercih meselesi gene de.
aklımda şuan çok gitmek istediğim yer olarak Karadeniz var çok merak ediyorum, o orman havası yaylalar,o hep gördüğümüz ormanın içine doğru olan salıncaklar çekiyor kendine resmen oranın havası

Kızlar merhaba. Ben de bu yıl düşünüyorum ama gebelik öncesi ne yapmam gerek? Kadın doğum doktorundan randevu aldım da, ne diyeceğim adama şimdi? Gebe kalmak istiyorum, genel kontrol için geldim desem saçma mi olur? Yani sizler gebelik düşünürken gittiniz mi doktora? Folik asit olayını biliyorum yalnızca, onu vermek için kan testine gerek var mı mesela?

Ayy cok guzl karadeniz vallhi. Ben iki defa gittim bayildim vallhi havasi muhtesem. Yaylalari falan gorulmesi gerekio mutlka

Karadeniz'i bende çok istiyorum. Fotoğraflardan bile insana huzur veren bir atmosferi var.

Merhaba
Öncelikle hayırlısı olsun hakkınız da.
Hayır neden saçma olsun. Bende ilk gittiğimde aynen öyle demiştim.
Zaten gerekli kontrolleri yapıp kan testine göre vitamin veriyor.

Reactions: Kuf
Valla ben hic gitmedim kendi kendime gebe kalmya calisiorm

Merhaba
Öncelikle hayırlısı olsun hakkınız da.
Hayır neden saçma olsun. Bende ilk gittiğimde aynen öyle demiştim.
Zaten gerekli kontrolleri yapıp kan testine göre vitamin veriyor.
Güzel dileginiz için teşekkür ederim
Kontrol olarak ne yapıyor doktor? Mesela alttan muayene ediyor mu? Kan testinden başka istediği bir test olacak mı ultrason gibi mesela?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…