Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mat üzeri canım. Belki de o yüzden sıkıntı etmedi doktorum. Ama gene de dikkatli olmak gerekiyor. Gerçi olduktan sonra millet hopluyor zıplıyor gene birşey olmuyor.
Evet orasıda doğru. Neyse ben benim hocaylada konuşayım bir ona göre hareket yaptırsın bana doktora danışana kadar. :KK49::KK49:

Kizlar bir sorum var lutfen yardim edin kafam cidden karisti. Simdi normal sartlara ovu haftasindayim...

2 gun one ovu belirtilerini yasadim su seffaf akinti oldu
Test ise boyleydi
Eki Görüntüle 2280606

Sonra dahada koyulasir diye dusundum ertesi gun aniden cok silik bir cizgi cikti. Tamam dedim belirtiler var testte koyu catladi.

Bugunde baska marka deniyim dedm predictorunkini denedim boyle cikti...

Eki Görüntüle 2280609

Yumurtam mi yok acaba catlamiyo mu oyleyse seffaf akinti niye geldi, belirtilerinide hissediyorum eger oyleyse bu niye koyulasti hangi gunu denicemi sasirdim onu birakin hangi gun catliyo onu bile anlamis degilim artk 😓

Boyle olabilir mi koyuyken silinip ertesi gun tekrar koyu?
şuan yumurtlama dönemindesin canım iyice değerlendir. Farklı marka olduğu için sana silik gelmiş fakat değil, tamamen silik olana kadar devam et teste

Kizlar bata 4 var ama bende akinti cogalio sanki beyaz ama acik beyaz saydam deil. Sizce umutlnmali miyim 😊

Merhabalar beni de alırmısınız listenize ☺️ Bat 29 haziran, yumurtlama dönemlerini elimden geldikçe verimli geçirmeye çalıştım umarım tutmuştur 🥰

Bi şey soracağım çok düşünmekte bebek olmamasına engelmiş. Ben çalışmıyorum artık hep evdeyim sadece spora gidip geliyorum ve aklımda sadece hamile olmalı var. Bir de Başak burcuyum takıntılı bi insanım düşünmeden edemiyorum. Sizce en iyi yöntem nedir düşünmemek adına?

Bi şey soracağım çok düşünmekte bebek olmamasına engelmiş. Ben çalışmıyorum artık hep evdeyim sadece spora gidip geliyorum ve aklımda sadece hamile olmalı var. Bir de Başak burcuyum takıntılı bi insanım düşünmeden edemiyorum. Sizce en iyi yöntem nedir düşünmemek adına?
Hobi edin canım başka uğraşların olsun. İlk zamanlar bende öyleydim şimdi telefondaki uygulama haber verdikçe hatırlıyorum 🙈

Hobi edin canım başka uğraşların olsun. İlk zamanlar bende öyleydim şimdi telefondaki uygulama haber verdikçe hatırlıyorum 🙈
1 senedir istiyoruz fakat olmadı. Hiçbir sorun da gözükmüyor dedi gittiğimiz doktor ama ilgilenmesini hiç beğenmediğim için içim rahat etmedi.

Hayırlısı olsun inşallah. Herhangi bir problem gözükmüyor mu?
Eşimde morfoloji ve ileri hız düşüklüğü var. Bende de prolaktin biraz yuksekti 30 cıvarı düşürdük onu. Yumurta tembelliği var dedi doktor onuda duzelttik. Eşimde bir sürü vitamin ilaç kullanıyor doktor kontrolunde. Ama işte olmadı. Rahim filmi cektirdim temiz dediler sadece rahmım Y şeklinde biraz ama hamıle kalmaya engel degıl dediler doktorlar.

Stres yapma düşünme, düşünmeyi bıraktığın zaman olur derler. Bende bir Başak burcu olarak bunu yapmak hiç kolay değil. Söylemesi kolay ama yapması öyle değil işte. Ben çalıştığım halde sürekli aklım çocuk da oluyor ki evde olunca haliyle daha zor olur.

X