Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın. dün ayağım bir çukura denk geldi içine düşer gibi oldum. sonra sırtım ağrıdı biraz. bugün de hafif pembe bir akıntım oldu. Çok korkuyorum şu an.

Kızlar günaydın. dün ayağım bir çukura denk geldi içine düşer gibi oldum. sonra sırtım ağrıdı biraz. bugün de hafif pembe bir akıntım oldu. Çok korkuyorum şu an.
Canım akıntıyı takip et çoğalırsa veya rengi değişirse doktora gidersin. İnşallah devamı gelmez. Dikkat et kendine.

Bat 5 temmuz

5 günüm var reglime...

Eklentiler

• B5A2CEF9-2535-4B58-92CF-1A2A1E87D40A.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba beta HCG 4 kat arttı doktor hamilesin dedi ama bugün adet oldum sanki acaba üstüne mi oldum böyle bişey yaşayan var mı yardım edin nolur

Kizlaar günaydinn ben dün pik oldu saniyordum bugün daha koyu cikti.. Dünü degerlendirdik bügünüdemi degerlendirelim yoksa cuma günmü? Iki gün arayla deniyorya onun icin soruyorum

Kızlar tüm yumurtlama belirtilerim oldu, yoğun akıntı ve karın ağrısı.. Geçen aylardan biliyorum deneyimliyim yani.. Ama ovü testlerim olabildiğince silik çıkıyor. 21. gün bugün tekrar yapacağım bakalım.. :/

O nasıl oluyor ovu da koyu çıkması gerekmiyor mu ya da belirtiler doğru değil o zaman

Merhaba beta HCG 4 kat arttı doktor hamilesin dedi ama bugün adet oldum sanki acaba üstüne mi oldum böyle bişey yaşayan var mı yardım edin nolur
biraz bekle tekrar test yaptır. Üstüne görüp hamile olduğunu anlamayan bir tanıdığım var 4 aylıkken öğrendi gebeliğini

canım o süryi kaçırmış olabilir misin ? ben geçen ay adet bitiminin ertesi günü yumurtladım, ilk kez o kadar erken yumurtladığımı gördüm.

canım o süryi kaçırmış olabilir misin ? ben geçen ay adet bitiminin ertesi günü yumurtladım, ilk kez o kadar erken yumurtladığımı gördüm.
4 gün ardarda test yapmadığım oldu ama o sürede de yumurtladığımı sanmıyorum. Regl döngüm uzun zaten hep geç yumurtluyorum ama bu kadar geç de olmamıştı. Belki dediğin gibidir. Ama sen o yumurtlamandan 14 gün sonra regl oldun mu?
O nasıl oluyor ovu da koyu çıkması gerekmiyor mu ya da belirtiler doğru değil o zaman
Bilmiyorum ki.. Mart ayında 40 gün regl olamamıştım sonra felaket bir sancıyla gittim hastaneye, kanamam da başladı. Meğer kist olmuş yumurta ve patlamış. Hastanede yattım iç kanma riskinden.. Yine öyle olacak diye korkuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…