Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 gün ardarda test yapmadığım oldu ama o sürede de yumurtladığımı sanmıyorum. Regl döngüm uzun zaten hep geç yumurtluyorum ama bu kadar geç de olmamıştı. Belki dediğin gibidir. Ama sen o yumurtlamandan 14 gün sonra regl oldun mu?

Bilmiyorum ki.. Mart ayında 40 gün regl olamamıştım sonra felaket bir sancıyla gittim hastaneye, kanamam da başladı. Meğer kist olmuş yumurta ve patlamış. Hastanede yattım iç kanma riskinden.. Yine öyle olacak diye korkuyorum.
oldum canım , rengli bitiminden 18.gün regli oluyorum genelde. Benimde aşırı erken oldu , bu bitiminden 4.günü gördüm

4 gün ardarda test yapmadığım oldu ama o sürede de yumurtladığımı sanmıyorum. Regl döngüm uzun zaten hep geç yumurtluyorum ama bu kadar geç de olmamıştı. Belki dediğin gibidir. Ama sen o yumurtlamandan 14 gün sonra regl oldun mu?

Bilmiyorum ki.. Mart ayında 40 gün regl olamamıştım sonra felaket bir sancıyla gittim hastaneye, kanamam da başladı. Meğer kist olmuş yumurta ve patlamış. Hastanede yattım iç kanma riskinden.. Yine öyle olacak diye korkuyorum.
Hadi ya geçmiş olsun yok yok kötü düşünme olmayacak öyle bir şey inşallah hamişlik olur🙏

Kızlar adet gunune kadar hergun ovulasyon testi yapmaya devam edıyorum aynı saatte ve su alımına dıkkat ederek, hergun dahada koyulaşma oluyor t çizgisinde bu belirti olabılırmı hamilelik için bu koyuluk normalmı koyulastıkta mutlu oluyorum sanki :KK75: :KK75:

Eklentiler

• 03F0F884-B2FA-488C-B621-B03F6F3811BA (1).png
    03F0F884-B2FA-488C-B621-B03F6F3811BA (1).png
    372,8 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar adet gunune kadar hergun ovulasyon testi yapmaya devam edıyorum aynı saatte ve su alımına dıkkat ederek, hergun dahada koyulaşma oluyor t çizgisinde bu belirti olabılırmı hamilelik için bu koyuluk normalmı koyulastıkta mutlu oluyorum sanki :KK75: :KK75:
kıpkırmızı olana kadar bekle canım , biraz silik , adette 1 gün kala yap bakalım bir de

kıpkırmızı olana kadar bekle canım , biraz silik , adette 1 gün kala yap bakalım bir de
İnş hergun daha koyulasır adete 1 varken gebelık yapıcam bakalım bu sefer totemım boyle :dondurma: ama neden cızgı koyulassın kı adete 4 varken yenıden yumurtlamam heralde dımı o_O

Merhaba hoşgeldin , geç buyur soluklan :KK54: Neden ağustos ki özel değilse merak ettim :KK200:
Merhaba benimde bat 20 ağust . Bu ay klomen +iğne oldum 8 yumurtam oldu,4 yumurtam çatlamak içn gelişmiş. Dr um çoğul gebelik olabilitesi yüksek dedi. Üçüz hatta 4 üz bile. İnşallah güzel sonuçlar alırız ay sonu💟💟💟

Merhaba benimde bat 20 ağust . Bu ay klomen +iğne oldum 8 yumurtam oldu,4 yumurtam çatlamak içn gelişmiş. Dr um çoğul gebelik olabilitesi yüksek dedi. Üçüz hatta 4 üz bile. İnşallah güzel sonuçlar alırız ay sonu💟💟💟
Hoşgeldin canım inş gebelik oluşuuur :dua::dua:

İnş hergun daha koyulasır adete 1 varken gebelık yapıcam bakalım bu sefer totemım boyle :dondurma: ama neden cızgı koyulassın kı adete 4 varken yenıden yumurtlamam heralde dımı o_O
2 kez yumurtlayan var , ama hani ümitlenip üzülme diye kesin bişi diyemedim çünkü silik duruyor, son gün ovvü yap , varsa daha net gözüküyor pik yapıyor yine :KK200: hayırlısı olsun inşallah bebiş vardır

merhaba hoşgeldin, inşallah bebişlerin olur :anneadayı:

2 kez yumurtlayan var , ama hani ümitlenip üzülme diye kesin bişi diyemedim çünkü silik duruyor, son gün ovvü yap , varsa daha net gözüküyor pik yapıyor yine :KK200: hayırlısı olsun inşallah bebiş vardır
inş bal böceğim bakalım heyecanlı bekleyısler devam edıyor :21::21:

Canım benim hamile arkadaşlarım bile içiyor kahve. Günde 1 tane olmak şartıyla tabi. Bende içiyorum hep bir sıkıntı olcağınıda sanmıyorum. Yeşil çay için bende endişeliydim senin gibi ama bir arkadaşım hamile kalana kadar sıkıntı olmayacağını söylemiş. :eğlence:
yine de hayatımdan çıkarttım. Bu sene olmayanların olduğu sene resmen herkes hamile herkes tavsiye veriyor

Ben denemelerimi yapıyorum son olarak yarın yapcam sonra beklemeye geçecem😍😍😘 sen de ne var ne Yok
Bizde yumurtlama günü harici öncesi günü ve yumurtlama sonrası günü değerlendirdik kızlar,geçen ay gibi çok ümitlenmiyorum, sabırla bekliyorum bende bat 13ağustos kırmızıları inşAllah hiç birimiz görmeyiz ve birbirimize güzel haberler veririz Ağustos bize Uğur böcekleri getirsin bol hamil haberli bir ay olsun 😍😍😍😍😍

İn
Bizde yumurtlama günü harici öncesi günü ve yumurtlama sonrası günü değerlendirdik kızlar,geçen ay gibi çok ümitlenmiyorum, sabırla bekliyorum bende bat 13ağustos kırmızıları inşAllah hiç birimiz görmeyiz ve birbirimize güzel haberler veririz Ağustos bize Uğur böcekleri getirsin bol hamil haberli bir ay olsun 😍😍😍😍😍
inşallah ya aminnnnnnn😍😍

Kizlar günaydinn benim kafam iyice karisti artik baksaniza bugünde böyle koyu cikti.. Bundan önceki 3 taneside resimleri atmistim ilk yaptigimda böyle koyuydu.. 3 gündür böyle cikiyo sizce normalmi? Ne anlama geliyo bu :rolleyes:
IMG_20190802_082404.jpg

Kizlar günaydinn benim kafam iyice karisti artik baksaniza bugünde böyle koyu cikti.. Bundan önceki 3 taneside resimleri atmistim ilk yaptigimda böyle koyuydu.. 3 gündür böyle cikiyo sizce normalmi? Ne anlama geliyo bu :rolleyes: Eki Görüntüle 2294775
pik 2 ağustosta mı gördün ondan önce mi ?

X