Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy iğneyi vurdursan bir dert vurdurmasan bir dert.. İyi bari kaçabilmişsin Ablama da doğuracaksın dediklerinde daha erken olduğu için o da hastaneden kaçmıştı. 1 ay sonra doğum yaptı. İlk doğumundan deneyimliydi. Zorla suni sancılarla yaptırmışlardı sırf bayrama denk gelmesin diye..

Ya Allah iyiliğini versin senin emi çok şükür bir şey çıkmamış kuzum

Sesli guldum yaa Allh iiligini versin emi. Cok sukur iiymis yavrun. Saglikla buyusun

Günaydinnn kizlaar nasiliniz bakalimm bugünn?? Bugün pik oldu ama dün aksam esimle tartistigimiz icin iliski olmadi.. Insallah hala sansimiz vardir.. Insallah aksama barisip calismalara devam

Günaydinnn kizlaar nasiliniz bakalimm bugünn?? Bugün pik oldu ama dün aksam esimle tartistigimiz icin iliski olmadi.. Insallah hala sansimiz vardir.. Insallah aksama barisip calismalara devam Eki Görüntüle 2294154
Kız git barış hemen kaçırma bu günleri gerekirse sonra devam edersin tribe

Merhaba canım hoşgeldin , hayırlısı ile inşallah ya

bENİM sadece keseyi gördü canım. Bebeği görmek için haftaya tekrar gel. o zaman kalp atışını da duyarız dedi. sen ne yaptın. bebeği görebildi mi?

bENİM sadece keseyi gördü canım. Bebeği görmek için haftaya tekrar gel. o zaman kalp atışını da duyarız dedi. sen ne yaptın. bebeği görebildi mi?
Merhaba bana da haftaya tekrar randevu verdi şu an her şey yolunda haftaya kalp atışını duyarız dedi inşallah Benim doktorum vajinal ultrasonla bakıyor ama

Merhaba kızlar, sizce kahve tüketimi gebeliğin oluşmasına engel midir? Günde 1 bardak mutlaka iciyorum bitki çayı falan da içerim alışkanlık oldu artık. Özellikle yeşil çay. Arkadaşım içme bırak dedi ama bilemedim. Özellikle yeşil çay çok sağlıklı değil midir?

kafein alkol sigara gibi şeyler kadınlarda yumurtaları erkeklerde sperm kalitesini düşürüyormuş canım ama günde bir bardak kahvenin sanmıyorum aksi bir şeye yol açacağına ne zamandır korunmuyorsunuz

bence günde bir kahvenin sakıncası yok ama bitki çaylarını bir süre bırakın ya da azaltın çünkü hamilelikte bebeğe de iyi gelmiyor fazlası zarar düşük sebebi olabiliyor

kafein alkol sigara gibi şeyler kadınlarda yumurtaları erkeklerde sperm kalitesini düşürüyormuş canım ama günde bir bardak kahvenin sanmıyorum aksi bir şeye yol açacağına ne zamandır korunmuyorsunuz
1 seneden fazla bir zaman oldu. Bitki çaylarını tamamen hayatımdan cikarttim desem yeridir. Kahve icmemek çok zor geliyor ama yahu. Resmen başım ağrıyor

1 seneden fazla bir zaman oldu. Bitki çaylarını tamamen hayatımdan cikarttim desem yeridir. Kahve icmemek çok zor geliyor ama yahu. Resmen başım ağrıyor
Ben gebelik düşününce doktor kontrolüne gittim gebelik düşünüyorum öncesinde muayene olmak istedim dedim yumurtalıklarıma baktı kan aldılar hormonlarıma baktı sonra bana folik asit verdi onu kullanmaya başladım isterseniz önce bi doktora gidin folik asit verecektir hem daha sağlıklı ilerlemiş olursunuz eşiniz bol bol ceviz fındık kabak çekirdeği yesin sperm hücrelerini artırıyor siz de sigara alkol kullanıyorsanız azaltın ve psikolojik olarak rahat olun ansızın gelecektir

Canım benim hamile arkadaşlarım bile içiyor kahve. Günde 1 tane olmak şartıyla tabi. Bende içiyorum hep bir sıkıntı olcağınıda sanmıyorum. Yeşil çay için bende endişeliydim senin gibi ama bir arkadaşım hamile kalana kadar sıkıntı olmayacağını söylemiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…