Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bildirim seslerim kapandi ve acamiyorum bir turlu hep eposta olarak mesaj sesiyle geliyodu gelmiyo artik sanirim o zil isaretinin uzerine bastim nasil yapacagim hakkinda bilgisi olan varmi

uslanmaz anneler

amin inşallah canım önümüzdeki ay tutturursun. dediğin gibi stres çok etkiliyor.

Sen sabret 2-3 gün daha . Ben adetime 10 gün kala kan vermiştim cikmamisti adet gunu 288 di değer. Hamile olmayada bilirsin. Bi daha ki ayı deneyeceksin sabırla dua ile . Allah ne zaman ol derse o zaman olur

hayırlısı olsun. bu ayda olmazsa bende doktora gidim bari bir kızm var ama. subatta beri korunmuyorum. bide ovülasyonla deneyince insan daha çok ümitleniyor

hayırlısı olsun. bu ayda olmazsa bende doktora gidim bari bir kızm var ama. subatta beri korunmuyorum. bide ovülasyonla deneyince insan daha çok ümitleniyor
Insallah sorunsuz bir sekilde en yakin zamanda hamile kalırsın, kalırız...Bende bu yuzden ovulasyon kullanmiyorum. Ama bi daha ki ay da deneyip olmazsa galiba ovulasyon kullanirim. Klomen e de başlarım doktorum vermisti ama ben dengemi bozmamak icin 2 aydir erteliyorum kullanmayı .

evet zorlaştıgını hissedince doktoru dinlemek lazım. üzüldüm biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…