Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
oama o zamanda adete kadar içim içimi yiyor. hergün kendimle savaşıyorum. hep gebelik yazıları okuyup baya kafama takıyorum. belki test yapsam rahatlarım diye dünüyorum. yol üstünde tıp merkezi var hergün ben ona bakıyorum gitsemmı diye o bana bakıyor sanki gel kan ver dercesine :KK70:

:KK33: iyi bakalim nasi rahat ediosan..
Takmamak, dusunmemek yada hayal kurmamak elde deil Rabbim insallah larimizi cok sukur olduya dondursun insallah:emir_bebek:

:KK33: iyi bakalim nasi rahat ediosan..
Takmamak, dusunmemek yada hayal kurmamak elde deil Rabbim insallah larimizi cok sukur olduya dondursun insallah:emir_bebek:

İnşallah. ençokta ilkini bekleyenlere :) gerçi heyecan fark etmiyor aynı ama. ben ilkinde yine 8 güne yaklaşık vardı kan testi yaptırmıştım 10 larda birşey çıktı bu seferde değer yükselcekmi sitresi :KK70: en mantıklısı adeti beklemek ama işte nerde o sabır :)

Herkese günaydın yeni katıldım aranıza bende 2 yıldır deniyorum henüz gebelik oluşmadı bat 10 gün geçti 4 gün önce kan verdim negatifti kist yokmuş tarlusal verdi ama içmedim geç döllenmedir belki diye bi umut işte:KK64: iki gündür de çok hafif lekelenmem oldu birkaç kez onun dışında sağ kasığım ağırıyor hakkımızda hayırlısı inşallah isteyen herkese en kısa zamanda annelik nasip olur ❤️

Herkese günaydın yeni katıldım aranıza bende 2 yıldır deniyorum henüz gebelik oluşmadı bat 10 gün geçti 4 gün önce kan verdim negatifti kist yokmuş tarlusal verdi ama içmedim geç döllenmedir belki diye bi umut işte:KK64: iki gündür de çok hafif lekelenmem oldu birkaç kez onun dışında sağ kasığım ağırıyor hakkımızda hayırlısı inşallah isteyen herkese en kısa zamanda annelik nasip olur ❤️

amin hepimiz hakkında hayırlısı olsun. tez zamanda kavuşursun inşallah.

Kizlarr ben sabah kalktim bogazlarim sismis yutkunamiyorum. Saglik ocagina gittim antibiyotik verecekti gebelik şüphem var dedim o zaman kan alalim yarin sabah sonuca gore ilac yazarim dedi.gargara yapabilirsin dedi ama sonuc cikmadadan da korkuyom cok kotu heryerim agiriyo sonuc yarin cikacak bakalim hayirlisi insallah

Kizlarr ben sabah kalktim bogazlarim sismis yutkunamiyorum. Saglik ocagina gittim antibiyotik verecekti gebelik şüphem var dedim o zaman kan alalim yarin sabah sonuca gore ilac yazarim dedi.gargara yapabilirsin dedi ama sonuc cikmadadan da korkuyom cok kotu heryerim agiriyo sonuc yarin cikacak bakalim hayirlisi insallah

geçmiş olsun. kaç gün kaldı bata

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım :) İnşallah Rabbim bize bu güzel duyguyu tattırır 2019 anneleri oluruz inşallah bende 1 yıllık evliyim bizde bebek düşünmeye başladık. Ama tiroid hastasıyım doktorum hormon testi yaptı serbest testosteron biraz yüksek çıktı gebe kalmamı zorlaştırır mı acaba yarın kadın doğum doktoruna gidicem inşallah iyi şeyler söyler biraz tedirginim. Aranızda benim gibi bu sıkıntı yaşayanınız oldu mu?

9 yada 10 sabrına hayran kaldım şuan :) daha çok olmasıan ragmen benımde adet olcak gibi karnım ağrıyo b,de beyaz akıntım var ama bunlar yetmiyo tabi. hayırşısı

Cnm sen hamile olmak için çalışıp bekliyorsun. Bizim öyle bir niyetimiz yoktu, stresten gecikti sandım. Bu sefer farklı, ben de beklemekte zorlanırım :)

Kızlar bende ilk başlarda çok stres yapıyordum adetime 2 3 gün kala dayanamayıp test yapıyordum ama inanın o kadar kafaya takıyor olmak daha çok üzüyordu beni ve duydum ki sırf stresten bile olmayabiliyormuş 7 ay oldu denemeye başlayalı çift çizgi beklemek çok zor ama artık bıraktım adetim de düzensiz bazen aynı tarihte bazen 1 2 gün geçiyor hiç belli olmuyor geçen ay 24ünde olmuşum adet normalde günü bugün gelen giden yok henüz gerçi umudum da yok bu ay eşim biraz rahatsızdı pek değerlendiremedik günleri bakalım önümüzdeki ay ovulasyon testi ile deneyeceğim hepimizin hakkında hayırlı olsun :)

Insallah hayirlisi yoksada ona gore ilaca baslarim. Acaba balli limonlu ılıksu mu yapsam diyorum
Geçmiş olsun bende çok Boğaz enfeksiyonu yaşarım adaçayı ile gargara veya elma sirkesi ile gargara çok iyi geliyor birde yiyebilirsen ezilmiş sarımsak ve limon suyu karıştır ye en doğal antibiyotik , inş ilerlememiştir doğal yöntemlerle atlatırsın ama benim doktorum penisilin her dönemde uygulanan bişey korkma demişti çok ağır geçirdiğim için iğnesiz ayağa kalkamıyorum
Umarım kan sonucun da seni havalara uçurup iyileştirir o pozitifse zaten hiç bişeyciğin kalmaz:)))

Geçmiş olsun bende çok Boğaz enfeksiyonu yaşarım adaçayı ile gargara veya elma sirkesi ile gargara çok iyi geliyor birde yiyebilirsen ezilmiş sarımsak ve limon suyu karıştır ye en doğal antibiyotik , inş ilerlememiştir doğal yöntemlerle atlatırsın ama benim doktorum penisilin her dönemde uygulanan bişey korkma demişti çok ağır geçirdiğim için iğnesiz ayağa kalkamıyorum
Umarım kan sonucun da seni havalara uçurup iyileştirir o pozitifse zaten hiç bişeyciğin kalmaz:)))
Sagol canim onlarida denerim yutkunurken bile cok aciyo bogazlarim. Sonuc pozitifse kesin ucarim o garanti negatifsede calismalara onumuzdeki ayda devam :-) rabbim hepimiz hakkinda hayirlisini versin

İnşallah. ençokta ilkini bekleyenlere :) gerçi heyecan fark etmiyor aynı ama. ben ilkinde yine 8 güne yaklaşık vardı kan testi yaptırmıştım 10 larda birşey çıktı bu seferde değer yükselcekmi sitresi :KK70: en mantıklısı adeti beklemek ama işte nerde o sabır :)
Yaa kesinlikle dün kan tahlili vereceğini okuyunca ilk aklıma bu durum geldi bende yaşadım çünkü aynını ama kötüyü çağırmamak adına yorum yapmadım bende duramayıp bir hafta önce kan tahlili vermiştim 8 -10 gibi bişi çıkmıştı bu sefer kimyasal olmadığından emin olmak istiyorsun değer yükselecekmi diye gün aşırı kan vermeye başlıyosun ger seferinde aynı stresle ve sonuç eğer kimyasal ise zaten normal adet dönemin geldiğinde 4- 5 kez kan verdikten sonra hüsran iki kat oluyor
Ama bu kadar anlatıp sonuç olarak ne diycem biliyomusun bu bambaşka bişey kendimden biliyorum bana kan verme dedikçe herkes durucaksamda duramıyordum :))

X